Gwiazda metalcore’u zagra na Pol’and’Rock Festival

Kolejna gwiazda ciężkiego grania zasila line-up Pol’and’Rock Festival. Na „najpiękniejszy festiwal świata”, który w tym roku odbędzie się między 31 lipca a 2 sierpnia, przyjedzie ukraińska formacja Jinjer.

To jedno z tych ogłoszeń, którego można się było spodziewać. Jinjer zagra na dużej scenie tegorocznego Pol’and’Rock Festival.

Jinjer to wschodząca gwiazda metalcore’u rodem z Ukrainy. Zespół powstał jako reakcja na wojnę domową, jaka ogarnęła kraj w 2014 r. (konflikt na wschodniej Ukrainie – red.). Dziś Jinjer to jednak znacznie więcej, o czym najlepiej świadczy fakt, że grupa bardzo często określana jest mianem „next big thing”. Dowodzona przez Tatianę Shmailiuk kapela gra coraz większe koncerty, a jednym z nich będzie koncert na Pol’and’Rock.

Poniżej udostępniamy oficjalne ogłoszenie koncertu.

Pol’and’Rock Festival odbędzie się między 30 lipca a 1 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą. Dotychczas ogłoszone gwiazdy imprezy to – oprócz Jinjer – m.in. While She Sleeps, Static-X i Clutch.

Przypomnijmy: ubiegłoroczny Pol’and’Rock Festival odbywał się w dniach 1-3 sierpnia 2019 r. Według organizatorów w imprezie wzięło udział ponad 750 tys. uczestników. Głównymi gwiazdami 25. Pol’and’Rock Festival były zespoły Parkway Drive, Prophets of Rage i Skunk Anansie.

Merch Jinjer znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV