Gorące laski nie słuchają metalu? Wokalista Maroon 5 wywołał burzę

Adam Levine, lider Maroon 5, po raz kolejny naraził się metalowej społeczności. Do sieci wyciekła jego wypowiedź, w której stwierdził, że… żadna gorąca laska nie słucha metalu.

Adam Levine ostatnio nie ma dobrej prasy. Frontman popularnej grupy Maaron 5 ostatnio musi się gęsto tłumaczyć po doniesieniach o jego licznych zdradach, które podają zagraniczne media. Problemy wizerunkowe, z jakimi mierzy się wokalista, to jednak wierzchołek góry lodowej, jeśli weźmiemy pod uwagę jego relacje ze światem rocka i metalu.

Levine zaszedł za skórę fanom jedynej słusznej muzyki, mówiąc w ubiegłym roku, że rock i metal to kompletnie wypalone gatunki muzyczne i że „nie ma już żadnych dobrych zespołów”. Jego postawa nie umknęła uwadze Coreya Taylora ze Slipknot, który wyjaśnił Levine’a, nazywając go baranem. Corey najwyraźniej trafnie zdiagnozował przypadek gwiazdora muzyki pop. Po sieci krąży obecnie fragment flirtu Levine’a z jedną z fanek Maroon 5, w której ten orzekł, orzekł, że żadna gorąca laska nie słucha metalu.

„Jak powiedziałem, żadna laska oprócz ciebie” – uściślił Levine, odpisując dziewczynie, która wyznała, że metal to jedyna muzyka, jaką lubi.

Cóż, być może Levine nie spotkał jeszcze żadnej metalówy, a może rzeczywiście coś jest z nim nie tak.

Sam zainteresowany tymczasem próbuje ratować twarz.

„Dużo zostało o mnie ostatnio powiedziane i chciałbym oczyścić atmosferę. Posługiwałem się słabymi tekstami, flirtując z innymi osobami niż moja żona. Nie miałem nigdy romansu, ale przekroczyłem granicę w godnym pożałowania momencie mojego życia” – w opublikowanym przez siebie oświadczeniu wyjaśnił Levine.

„W wielu przypadkach wyszło fatalnie. Zająłem się tym i podjąłem kroki wraz z moją rodziną, żeby więcej się to nie powtórzyło” – zakończył muzyk.

fot. karina3094 (CC BY-SA 2.0)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.