Gitarzysta Five Finger Death Punch zdobył czarny pas jiu-jitsu

Zoltan Bathory, gitarzysta Five Finger Death Punch, osiągnął sportowy sukces. Muzyk zdobył czarny pas w jiu-jitsu, co zostało odnotowane na fanpage’u zespołu. Czarny pas to najwyższy stopień, jaki może zdobyć zawodnik jiu-jitsu.

Gdybyście kiedyś go spotkali, np. po koncercie Five Finger Death Punch albo Bad Wolves, których jest managerem, lepiej się pilnujcie. Zolthan Bathory od lat trenuje jiu-jitsu. Gitarzysta właśnie stał się posiadaczem czarnego pasa, co w skrócie oznacza, że jest naprawdę mocnym zawodnikiem.

O zdobyciu przez Bathorego pasa dowiadujemy się ze strony Five Finger Death Punch na Facebooku.

„Zoltan od zawsze zajmuje się sztukami walki, pojawiając się m.in. w poświęconych im magazynach. Posiada również czarny pas judo, trenuje Wing Chun pod okiem mistrza Randy’ego Williamsa oraz posiada uprawnienia trenera sztuk walki amerykańskiej armii” – czytamy na fanpage’u Five Finger Death Punch.

Bathory rozpoczął przygodę z jiu-jitsu w 2008 r. w prestiżowym klubie UFC Hall Of Famer Royce Gracie.

– Trenuję judo od dziecka, ale od zawsze interesowało mnie jiu-jitsu, od kiedy dowiedziałem się o Gracie. Znani zawodnicy sztuk walki podróżowali do Brazylii, żeby mierzyć się z Gracies, ale oni pozostawali niepokonani przez wiele lat. Wiele lat później, już jako dorosły, w końcu miałem okazję dotrzeć do źródła i trenować z prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalnymi zawodnikami wszech czasów obok Bruce’a Lee w UFC Hall Of Famer Royce Gracie. Po pierwszej sesji poprosiłem o biały pas i to był początek mojej podróży – opowiada wysportowany współzałożyciel Five Finger Death Punch.

Bathory aktualnie trenuje pod okiem mistrza świata Mica Cipili w Las Vegas. Jak sam przyznaje, nawet kiedy jest w trasie, pozostaje w treningu. Pomagają mu w tym ochroniarze zespołu, którzy również trenują jiu-jitsu.

CZYTAJ TEŻ: WOKALISTA FIVE FINGER DEATH PUNCH ŚWIĘTUJE 3 LATA W TRZEŹWOŚCI

Dyskografię Five Finger Death Punch zamyka tegoroczny album „F8”. Z materiałem z płyty popularni Amerykanie wystąpili w Polsce 12 lutego 2020 r. w Warszawie.

fot. S. Dope (CC BY-SA 1.0)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.