Foo Fighters w horrorze. Zobacz trailer filmu „Studio 666”

Foo Fighters w horrorze? Dave Grohl i jego ekipa postanowili, że zrobią coś nowego i nakręcili film grozy, w którym sami zagrali. Zobacz trailer horroru „Studio 666”!

„Studio 666” to nowy horror stworzony przez Foo Fighters wraz z ekipą filmową Open Road Films. Foos lubią kino grozy, ale też na co dzień są pogodnymi ludźmi, dlatego ich horror będzie zawierał elementy komedii. Oprócz członków zespołu w „Studio 666” zobaczymy też inne gwiazdy muzyki. W jeszcze gorącym trailerze filmu pojawiają się m.in. Kerry King ze Slayer i Lionel Richie.

Foo Fighters oprócz tego, że są współreżyserami „Studio 666”, występują w horrorze również jako aktorzy. Pomysł jest naprawdę niezły. W filmie Foo Fighters wybierają się do przesiąkniętej krwawą historią rezydencji Encino nagrać tam nowy album. Co spotka zawsze wesołych rockmanów? Dave Grohl i jego koledzy przeważnie są uśmiechnięci, ale nie sądzimy, by tym razem było im do śmiechu. W rezydencji Encino przytrafi im się wszystko to, co najczęściej przytrafia się bohaterom horrorów o nawiedzonych domach, łącznie z opętaniem Davida Grohla, frontmana i lidera Foo Fighters.

„Studio 666” ma trafić do wybranych kin 25 lutego.

– Po dekadach robienia szalonych teledysków i licznych dokumentach, w których braliśmy udział, przyszedł czas, żeby wskoczyć na kolejny poziom wraz z pełnometrażowym horrorem komediowym – komentuje Dave Grohl.

– Podobnie jak większość naszych przedsięwzięć, film zaczął się od wybiegającego w przyszłość pomysłu, który przerodził się w coś większego niż mogliśmy sobie wyobrazić. Nakręciliśmy go w domu, gdzie nagraliśmy nasz ostatni album „Medicine At Midnight”. Mówiłem wam, że to nawiedzone miejsce! Chcieliśmy zrobić coś, co z jednej strony będzie miało magię naszych ulubionych filmów o rock’n’rollu, ale też zabawne elementy estetyki gore, bo to coś zajebistego – dodaje Grohl

– Nie mogliśmy wyobrazić sobie czegoś lepszego niż praca z Foo Fighters nad filmem, który przestraszy i zarazem rozbawi ludzi – dodaje Tom Ortenberg, szef Open Road Films.

Trailer „Studio 666” możecie zobaczyć poniżej.

CZYTAJ TEŻ: FOO FIGHTERS I JAY-Z ZOSTANĄ WPROWADZENI DO ROCK & ROLL HALL OF FAME. KTO JESZCZE?

„Studio 666” to jeden z wielu ciekawie zapowiadających się horrorów zaplanowanych na ten rok. Jakie jeszcze nowości czekają nas w najbliższym czasie? Wszystkie znajdziecie w naszym najnowszym zestawieniu z horrorami zapowiedzianymi na 2022 r.

Bestsellerowe koszulki Foo Fighters oraz gadżety związane z zespołem znajdziecie w RockMetalShop.pl.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.