Fear Factory zapowiada trasę! Będzie koncert w Polsce!

Absolutna legenda industrial metalu przygotowuje się do dużej trasy koncertowej pod koniec 2023 roku. Grupa przypomni o sobie europejskim fanom.

Zapowiadana na jesień 2023 roku trasa będzie pierwszym europejskim tournée Fear Factory od 2016 roku. Objazd po Starym Kontynencie potrwa 44 dni a jednym z przystanków będzie między innymi Polska. Fear Factory wystąpią 6 grudnia w warszawskim klubie Proxima, a na całej trasie będą towarzyszyć im zespoły Butcher Babies z USA oraz Ignea z Ukrainy.

Będą to pierwsze koncerty w Europie w nowym składzie. Na wokalu zobaczymy Milo Silvestro, który zastąpił dotychczasowego wokalistę grupy Burtona Bella.

Bilety na koncerty trafią do sprzedaży w środę, 24 maja. Poniżej przedstawiamy całą rozpiskę europejskiej trasy Fear Factory.

27 października — Wielka Brytania Nottingham, Rock City
28 października — Wielka Brytania Wolverhampton, KK’s Steel Mill
29 października — Wielka Brytania Glasgow, garaż
30 października — Wielka Brytania Belfast, Limelight
31 października — IE Dublin, Akademia
2 listopada — Wielka Brytania Manchester, Academy 2
3 listopada – Wielka Brytania Londyn, Electric Ballroom
4 listopada – UK Bristol, SWX
Listopad 6 – FR Lille, Le Splendid
Listopad 7 – FR Paryż, L’élysée Montmartre
Listopad 8 – FR Clermont Ferrand, La Cooperative
Listopad 09 – FR Tuluza, Metronum
10 listopada – ES Barcelona, ​​Razzmatazz 2
11 listopada – ES Madryt, La Sala
12 listopada – PT Lizbona, Lav
14 listopada – FR Bordeaux, Le Rocher Palmer
15 listopada – FR Grenoble, L’ilyade
16 listopada – IT Mediolan, Santeria
17 listopada – CH Lausanne, Les Docks
18 listopada – CH Zurich, Dynamo
19 listopada – IT Treviso, New Age
21 listopada – AT Graz, PPC
22 listopada – HU Budapest, Barba Negra
23 listopada – AT Wiedeń, Simm City
24 listopada – DE Monachium, Backstage Halle
25 listopada – DE Frankfurt, Batschkapp
26 listopada – FR Strasburg, La Laiterie
28 listopada – DE Stuttgart, LKA Longhorn
29 listopada – LU Esch-Sur-Alzette, Rockhal
30 listopada – BE Antwerpia, Trix
01 grudnia – NL Amsterdam, Melkweg
02 grudnia – DE Kolonia, Live Music Hall
03 grudnia – DE Berlin, Columbia Theatre
05 grudnia – CZ Praga, Meet Factory
06 grudnia – PL Warszawa, Proxima
7 grudnia – DE Hamburg, Markthalle
9 grudnia – DK Kopenhaga, Pumpehuset
10 grudnia – SE Gothenburg, Valand
11 grudnia – NO Oslo, Vulkan Arena
12 grudnia – SE Stockholm, Fryshuset Klubben
14 grudnia – FI Tampere, Olympia
15 grudnia – EE Tallinn, Helitehas
16 grudnia – FI Helsinki, Tavastia

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.