Eluveitie na dwóch koncertach w Polsce

Dobra wiadomość dla fanów Eluveitie. Folkmetalowa gwiazda rodem ze Szwajcarii jeszcze w 2019 r. zagra dwa klubowe koncerty w Polsce. Zespół pojawi się 10 grudnia w krakowski Kwadracie i dzień później w warszawskiej Progresji – w towarzystwie Lacuna Coil i Infected Rain.

Gwiazda tegorocznej odsłony Mystic Festival wystąpi w Polsce ponownie w grudniu tego roku. Grupa Eluveitie zaprezentowała niedawno nowy materiał. Ich nowy album pt. „Ategnatos” ukazał się 5 kwietnia nakładem Nuclear Blast Records. Z materiałem z płyty zespół ponownie odwiedzi nasz kraj w grudniu – i to dwukrotnie!

Szczegóły koncertów udostępniamy poniżej.

Gościem specjalnym będzie włoska formacja Lacuna Coil. Ich ostatni krążek „Delirium” został opublikowany w 2016 r. z ramienia Century Media Records. Obecnie grupa pracuje nad kolejnym, dziewiątą już longplayem, co ujawniła wokalistka kapeli Cristina Scabbia.

W roli supportu zaprezentuje się mołdawski zespół Infected Rain. Kapela wydała niedawno dwa świeże single: „Passerby” oraz „The Earth Mantra”, które zapowiadają ich nadchodzący album. Szczegółowe informacje o tym wydawnictwie mają ukazać się w ciągu najbliższych miesięcy.

Bilety na oba koncerty trafią do sprzedaży 28 czerwca o godz.: 12:00 na www.sklep.knockoutprod.net

Po merch Eluveitie zaglądajcie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV