Dziennikarka pod wrażeniem nowego projektu członków Slayera

Kerry King nie żartował, gdy mówił, że ma w zanadrzu nowy zespół. Amerykańska dziennikarka Nikki Blakk zdradziła, że miała okazję posłuchać projektu Kerry’ego. Jak mówi, jest „zabójczy”.

Slayer to zamknięty rozdział w historii metalu, ale Kerry King wie, że natura nie znosi próżni. Gitarzysta Slayera od miesięcy odgraża się, że powróci z nowym zespołem i wszystko wskazuje na to, że nic go nie powstrzyma.

– Gdyby to zależało ode mnie, wystartowałbym już w 2020 r., ale to, co określa się pandemią, wszystkim wszystko zjebało – przyznał Kerry, udzielając ostatnio wywiadu magazynowi „Metal Hammer”.

– Czy zwlekałem z tym projektem? Tak, bo chciałem, żeby to gówno się skończyło. Ale już nie będę dłużej czekał – podsumował muzyk.

Jak na razie jedyne, co wiemy o nowym zespole Kerry’ego, to to, że jego członkiem będzie dotychczasowy perkusista Slayera Paul Bostaph.

Jedną z nielicznych osób, które miały okazję nowe utwory byłych już członków thrashmetalowego „Zabójcy”, jest Nikki Blakk, dziennikarka z San Francisco i zarazem dobra znajoma Kerry’ego i jego żony Ayeshi. Nikki wrzuciła do sieci zdjęcie z metalową parą i napisała, co sądzi o najnowszych riffach Kerry’ego.

„Są miażdżące” – oceniła, po czym dodała: „Świat nie jest już taki sam bez Slayera, ale teraz czekam na przyszły rok. I tak, wiem już, kto jest w zespole, ale nie zdradzę tego”.

Nikki wyjawiła, że miała okazję posłuchać prawie całej płyty tajemniczego projektu Kery’ego. Jak stwierdziła, całość jest „zabójcza” i równie mocna co Slayer. Trzymamy za słowo.

CZYTAJ TEŻ: KERRY KING (SLAYER): „ZA WCZEŚNIE ZAKOŃCZYLIŚMY DZIAŁALNOŚĆ”

Początki Slayera sięgają 1981 r. Zespół debiutował dwa lata później kultowym „Show No Mercy”. W sumie na jego koncie jest 12 albumów. W ciągu prawie 40-letniej kariery Slayer pięciokrotnie był nominowany do nagrody Grammy. Na koncie Amerykanów są dwie statuetki (obie w kategorii Najlepsze metalowe wykonanie: za „Eyes of the Insane” w 2007 r. i rok później za „Final Six”).

Dyskografię formacji zamyka „Repentless” z 2015 r.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.