Dali dziecku na imię Nergal. Są fanami Behemotha

Nergal ma ekstremalnie oddanych fanów. Do tego stopnia, że para jego fanów postanowiła nazwać swojego syna imieniem… Nergal. Nie, to nie fejk. Nergal pochwalił się swoim małym imiennikiem na Instagramie.

Malutki bobas o imieniu Nergal (na drugie ma Christian; a jakże!) to prawdopodobnie najmłodszy fan Behemotha. Jeśli nie wierzycie, że ktoś nazwał dziecko imieniem Nergal, dowodów dostarcza sam Nergal, ten dorosły.

Lider Behemotha pochwalił się na Instagramie aktem urodzenia oraz zdjęciem malutkiego Nergalka. Chłopiec ma już ponad pół roku i dzielnie nosi czapkę z logo Behemotha.

„Daliśmy mu tak na imię, bo jesteś naszym idolem” – we wrześniu pisał do Nergala szczęśliwy ojciec dziecka, chwaląc się swoim potomkiem.

Teraz na instagramowym profilu Nergala możecie zobaczyć zdjęcie dorodnego malucha.

„Cóż, wprawdzie sam nie posiadam dzieci, a przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo, ale w tym przypadku moje czarne serce topnieje. Otrzymałem ostatnio taką wiadomość od fana Behemotha i nie nie potrafię wyrazić, jak bardzo mi to schlebia. Ten mały dzieciak ma na imię Nergal i nie mam cienia wątpliwości, że wyrośnie niedługo na niezłego s********a” – komentuje dumny frontman Behemotha.

Trzymamy kciuki za metalowy rozwój małego Nergalka i oczywiście gratulujemy Nergalowi.

Teraz już nic nie będzie takie samo.

Metalowy merch dla maluchów, w tym śpioszki, koszulki i kompleciki, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

https://www.instagram.com/p/B_c4HW7Hui1/?utm_source=ig_embed

1 komentarz do “Dali dziecku na imię Nergal. Są fanami Behemotha”

  1. ludzi już całkiem posrało – pewnie nawet nie wiedzą kim lub czym był nergal. Równie dobrze mogli by nazwac biednego dzieciaka bafomet, albo samael i tak samo sperniczyliby mu życie. A ten cymbał chełpi się, że dzieciaka nazwali jego pseudonimem – facet który bzykał dode, się dobrali: bałwan i dziwka.
    Nie ukrywam, wiem że Behemoth (to też ukradzione ze „Zbrodnia i kara” Lwa Tołstoja) zrobił wielką kariere, zwłaszcza w Japonii. Ale żeby nadawać dziecku takie imię i wierzyć że wyrośnie na niezłego s*******la to już nie emancypacja, a dewiacja.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.