Członkowie Trivium kupili hangar lotniczy i organizują w nim salę prób

Każdy zespół musi mieć salę prób. Takie przestrzenie najczęściej są organizowane po kosztach, ale członkowie Trivium wolą grać na bogato. Zespół kupił wycofany z eksploatacji hangar lotniczy, w którym powstaje jego nowa kwatera główna.

Większość muzyków liczy straty po długich miesiącach pandemii, ale obóz Trivium uznał, że to najlepszy czas na inwestowanie. W ubiegłym roku amerykańska kapela postanowiła nabyć nieczynny hangar lotniczy. Wszystko po to, by urządzić sobie wymarzoną salę prób i zarazem miejsce do streamowania koncertów, choć patrząc na skalę całego obiektu, bardziej wygląda to na centrum dowodzenia z prawdziwego zdarzenia.

– Hangar, który kupujemy, jest ogromny – w ubiegłym roku w rozmowie z magazynem „Rock Sound” chwalił się podekscytowany Matt Heafy.

Plany swojej ekipy frontman Trivium przedstawił następująco: „Pierwszym krokiem będzie wydzielenie i zabudowanie miejsca do grania prób. Później zagospodarujemy pozostałą przestrzeń. Wybudujemy studio i ogarniemy otoczenie”.

Jak idzie muzykom Trivium? Zaskakująco dobrze, o czym możemy się przekonać, oglądając zdjęcia, które Heafy opublikował na swoim Instagramie.

Fotorelację prosto z nowej miejscówki Trivium udostępniamy poniżej.

– Wcześniej wynajmowaliśmy niewielką przestrzeń. Jak sądzę, wiele kapel jest w takim położeniu, że gra próby w miejscu, którego nie lubi. To trochę słabe. Płacisz komuś innemu za salkę. Pomyśleliśmy po prostu o sobie. Nie chcemy płacić komuś innemu. Wolimy zainwestować w siebie i naszą przyszłość. Zawsze chcieliśmy mieć swoje centrum dowodzenia, gdzie moglibyśmy robić wszystko. Później dodatkowo zaczęliśmy widzieć, jak bardzo podoba nam się granie koncertów w formie streamingu. Z miejsca, które kupujemy, będziemy mogli streamować dosłownie wszystko: nasze próby przed trasami, ale też specjalne koncerty, które będą trafiać na nasze kanały – podsumowuje Heafy.

CZYTAJ TEŻ: MATT HEAFY (TRIVIUM): „TWITCH STAŁ SIĘ MOJĄ DRUGĄ PRACĄ”

Przypomnijmy: w 2020 r. nakładem Roadrunner Records ukazał się nowy album Trivium pt. „What The Dead Men Say”. Trivium mają wystąpić w Polsce 13 grudnia na deskach warszawskiego klubu Stodoła wraz z Heaven Shall Burn. Gośćmi specjalnymi trasy będą Tesseract oraz Fit For An Autopsy. Wydarzenie organizuje agencja Knock Out Productions.

Koszulki Trivium znajdziecie na RockMetalShop.pl.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV