Członkowie Trivium kupili hangar lotniczy i organizują w nim salę prób

Każdy zespół musi mieć salę prób. Takie przestrzenie najczęściej są organizowane po kosztach, ale członkowie Trivium wolą grać na bogato. Zespół kupił wycofany z eksploatacji hangar lotniczy, w którym powstaje jego nowa kwatera główna.

Większość muzyków liczy straty po długich miesiącach pandemii, ale obóz Trivium uznał, że to najlepszy czas na inwestowanie. W ubiegłym roku amerykańska kapela postanowiła nabyć nieczynny hangar lotniczy. Wszystko po to, by urządzić sobie wymarzoną salę prób i zarazem miejsce do streamowania koncertów, choć patrząc na skalę całego obiektu, bardziej wygląda to na centrum dowodzenia z prawdziwego zdarzenia.

– Hangar, który kupujemy, jest ogromny – w ubiegłym roku w rozmowie z magazynem „Rock Sound” chwalił się podekscytowany Matt Heafy.

Plany swojej ekipy frontman Trivium przedstawił następująco: „Pierwszym krokiem będzie wydzielenie i zabudowanie miejsca do grania prób. Później zagospodarujemy pozostałą przestrzeń. Wybudujemy studio i ogarniemy otoczenie”.

Jak idzie muzykom Trivium? Zaskakująco dobrze, o czym możemy się przekonać, oglądając zdjęcia, które Heafy opublikował na swoim Instagramie.

Fotorelację prosto z nowej miejscówki Trivium udostępniamy poniżej.

– Wcześniej wynajmowaliśmy niewielką przestrzeń. Jak sądzę, wiele kapel jest w takim położeniu, że gra próby w miejscu, którego nie lubi. To trochę słabe. Płacisz komuś innemu za salkę. Pomyśleliśmy po prostu o sobie. Nie chcemy płacić komuś innemu. Wolimy zainwestować w siebie i naszą przyszłość. Zawsze chcieliśmy mieć swoje centrum dowodzenia, gdzie moglibyśmy robić wszystko. Później dodatkowo zaczęliśmy widzieć, jak bardzo podoba nam się granie koncertów w formie streamingu. Z miejsca, które kupujemy, będziemy mogli streamować dosłownie wszystko: nasze próby przed trasami, ale też specjalne koncerty, które będą trafiać na nasze kanały – podsumowuje Heafy.

CZYTAJ TEŻ: MATT HEAFY (TRIVIUM): „TWITCH STAŁ SIĘ MOJĄ DRUGĄ PRACĄ”

Przypomnijmy: w 2020 r. nakładem Roadrunner Records ukazał się nowy album Trivium pt. „What The Dead Men Say”. Trivium mają wystąpić w Polsce 13 grudnia na deskach warszawskiego klubu Stodoła wraz z Heaven Shall Burn. Gośćmi specjalnymi trasy będą Tesseract oraz Fit For An Autopsy. Wydarzenie organizuje agencja Knock Out Productions.

Koszulki Trivium znajdziecie na RockMetalShop.pl.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.