Członkowie Slayer i Phil Anselmo z Pantery łączą siły?

Członkowie Slayer wrócą na scenę z Philem Anselmo na wokalu? Nic nie zostało wprawdzie oficjalnie powiedziane, ale internet już huczy od plotek. Kolejną lawinę spekulacji uruchomili właśnie Jason Bittner z Overkill i Paul Bostaph, perkusista Slayer.

Slayer to jeden z najbardziej zasłużonych zespołów metalowych w historii gatunku. W ubiegłym roku Amerykanie zakończyli działalność, kończąc intensywną, trwającą blisko 40 lat karierę. Wcale nie oznacza to jednak, że członkowie grupy porzucili wszelką muzyczną aktywność. Wręcz przeciwnie – wygląda na to, że członkowie thrashmetalowej legendy przygotowują prawdziwą bombę!

Niedawno pojawienie się nowego projektu zasugerował Kerry King, który po podpisaniu kontraktu z firmą Dean przyznał, że kontrakt nie został podpisany bez powodu. Prawdziwą lawinę spekulacji wywołali jednak Paul Bostaph, perkusista Slayer, i Jason Bittner, jego dobry kolega i bębniarz Overkill. Z ich ostatniej publicznej konwersacji na Instagramie wynika, że członkowie Slayer zamierzają odpalić projekt z Philem Anselmo.

Po kolei. Kiedy w komentarzach pod ostatnim postem perkusisty Slayer (dotyczącym kwarantanny – a jakże!) pojawił się wątek jego najbliższej muzycznej aktywności, Bostaph odparł, że coś jest na rzeczy i że w temat zaangażowany jest pewien znany muzyk. W odpowiedzi Bittner nieoczekiwanie podgrzał atmosferę.

„Kerry King, Gary Holt i Phil Anselmo. Przecież każdy już wie” – napisał bębniarz Overkill.

Fake? A może rzeczywiście czeka nas pojawienie się supergrupy, która niebawem mocno wstrząśnie metalowym biznesem? Pozostaje czekać na rozwój wypadków. My oczywiście liczymy na ten drugi wariant!

Początki Slayer sięgają 1981 r. Zespół debiutował dwa lata później kultowym „Show No Mercy”. W sumie na jego koncie jest 12 albumów. W ciągu prawie 40-letniej kariery Slayer pięciokrotnie był nominowany do nagrody Grammy. Na koncie Amerykanów są dwie statuetki (obie w kategorii Najlepsze metalowe wykonanie: za „Eyes of the Insane” w 2007 r. i rok później za „Final Six”).

Dyskografię Slayer zamyka „Repentless” z 2015 r.

Merch Slayer, w tym koszuli, bluzy i gadżety związane z zespołem, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

https://www.instagram.com/p/B9-0FWypsB-/

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.