Członkowie Rammstein kręcili teledysk pod Warszawą?

Nowy teledysk Rammstein nakręcony w Polsce? Wszystko na to wskazuje. Polski fanklub zespołu zebrał dowody na to, że Niemcy przed Świętami kręcili klip pod Warszawą.

To już pewne: nowy album Rammstein ukaże się w 2022 r. Ostatnio potwierdził to Richard Kruspe, gitarzysta grupy. W międzyczasie sprawy nabrały tempa. Od kilku dni w sieci krążą plotki, że członkowie Rammstein kręcili teledysk pod Warszawą. Może wydawać się to nieprawdopodobne, ale wszystko wskazuje na to, że to prawda.

Jak poinformowali administratorzy strony Feuerrader.pl, zrzeszającej polskich fanów Rammstein, jedna z fanek zespołu widziała muzyków przechadzających się po Starym Mieście w Warszawie. Spacerować po starówce mieli Paul Landers i Christoph Schneider.

Na tym jednak nie koniec. W tym samym czasie popularny polski raper Malik Montana wrzucił na Instagram zdjęcie z Tillem Lindemannem, chwaląc się spotkaniem z frontmanem Rammstein. Jak ustalili fani kapeli, doszło do niego w palarni Hotelu Europejskiego w Warszawie. W stolicy obok gwiazdorów Neue Deutsche Härte był również Jörn Heitmann, reżyser blisko współpracujący z Rammstein, autor wielu klipów niemieckiej formacji. Heitmann opublikował na Instagramie zdjęcie ze Szpitala Psychiatrycznego w Tworkach. To właśnie tam miały być realizowane zdjęcia do nowego klipu Rammstein.

Czy to wszystko może być zbiegiem okoliczności? Raczej nie. Strony RammWiki i Rammstein World niezależnie dotarły do informacji, że Niemcy rzeczywiście kręcili teledysk tuż przed Świętami. Co więcej, administratorzy strony Feuerrader.pl odkopali niedawne ogłoszenie castingowe Kamed Studio dotyczące planu klipu „światowej sławy zespołu z gatunku industrial metal”.

Wygląda na to, że w wkrótce zobaczymy teledysk Rammstein nakręcony w Polsce. Możemy być pewni, że montaż i cała postprodukcja klipu zajmą trochę czasu. Kiedy zatem możemy spodziewać się premiery video? Nowy album Rammstein ma ukazać się przed startem przyszłorocznej trasy grupy. Wiosna 2022 to zatem bardzo realny termin.

Warto odnotować, że nowe utwory Rammstein zostały zarejestrowane w Studios La Fabrique we Francji, czyli w tym samym studiu, gdzie reprezentanci Neue Deutsche Härte nagrali ostatni, imienny album z 2019 r.

CZYTAJ TEŻ: OFICJALNIE: NOWY ALBUM RAMMSTEIN NAJPÓŹNIEJ WIOSNĄ 2022

Przypomnijmy: 17 lipca Rammstein ma zagrać w Warszawie. Zespół miał pojawić się w Polsce już w ubiegłym roku. Wydarzenie ostatecznie musiało zostać odwołane. Czy tym razem będzie podobnie? Oby nie.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.