Członkowie Parkway Drive przekazali 50 tys. dolarów na pomoc Australii

Kolejni artyści włączają się w pomoc Australii. Zbiórkę środków na pomoc w walce ze skutkami pożarów rozpoczęli członkowie Parkway Drive, jednego z najpopularniejszych australijskich zespołów ostatnich lat.

Katastrofa ekologiczna, która dotknęła Australię, doprowadziła do śmierci milionów istnień. Szacuje się, że w wyniku trwających pożarów mogło zginąć nawet 800 milionów zwierząt. Płoną całe ekosystemy. W walce z ogniem Australijczyków wspierają strażacy z innych krajów, które solidarnie oferują swoją pomoc.

Wsparcie okazują również rockowi artyści. Do grona wspierających dołączyli członkowie Parkway Drive.

– Mnóstwo razy graliśmy w kraju. Informacje, które przelatują przez mój ekran, pochodzą z bliskich mi miejsc, gdzie byliśmy traktowani bardzo dobrze. To naprawdę druzgocące widzieć, co dzieje się z naszym krajem – komentuje Winston McCall, wokalista Parkway Drive.

W obliczu tragedii zespół rozpoczął zbiórkę środków, prosząc fanów z całego świata o wsparcie. Członkowie Parkway Drive sami wpłacili 50 tys. dolarów. Na stronę zbiórki traficie via [link]

Grupa na czele z Winstonem McCallem, którego wiadomość video możecie obejrzeć poniżej, zachęca również do wspierania Czerwonego Krzyża Australia oraz organizacji WIRES Wildlife Rescue.

O wsparciu dla Australii i Australijczyków ze strony innych rockowych i metalowych wykonawców pisaliśmy w artykule „Ozzy Osbourne, Asking Alexandria i inni wspierają Australię”.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV