Członkowie Linkin Park obiecują fanom regularny kontakt

Członkowie Linkin Park nie zamierzają ogłaszać powrotu, ale zapowiadają, że będą „bardziej regularnie” kontaktować się z fanami. Na ich profilach co miesiąc mają pojawiać się zespołowe notatki.

W lipcu minie pięć lat od momentu, gdy działalność Linkin Park została przerwana przez śmierć Chestera Benningtona. O powrocie zespołu spekulowano wielokrotnie, ale grupa postanowiła nie wracać na scenę bez wieloletniego wokalisty. Mike Shinoda, dziś główny głos Linkin Park, ostatnio jasno dał do zrozumienia, że powrót Linkin Park nie wchodzi w grę.

– Nie ma tras, nie ma nowej muzyki, nie ma w planach płyty. Pozwólcie, że powiem otwarcie: przyjmijcie do wiadomości, że nic się w tym temacie nie dzieje – powiedział Shinoda podczas ostatniego spotkania z fanami.

Obóz Linkin Park wcale jednak nie zamierza odcinać się od świata. Wręcz przeciwnie – Amerykanie oznajmili, że będą „bardziej regularnie” kontaktować się z fanami. Co to konkretnie oznacza?

„Dwie dekady zleciały, a społeczność Linkin Park wciąż nas inspiruje. Wasza pasja i oddanie to największa siła tego, co wspólnie z wami tworzymy i dostrzegamy to” – do fanów zwracają się członkowie Linkin Park.

„Pomyśleliśmy, że to dobry moment, żeby bardziej regularnie się z wami kontaktować. Począwszy od tego miesiąca, będziemy udostępniać notatki zespołu: krótkie zajawki wprowadzające w naszą codzienność, od każdego z nas raz w miesiącu” – możemy przeczytać dalej w komunikacie muzyków Linkin Park.

Komunikat udostępniamy poniżej.

CZYTAJ TEŻ: MIKE SHINODA WYKLUCZA MOŻLIWOŚĆ POWROTU LINKIN PARK

Przypomnijmy: Chester Bennington zmarł 20 lipca 2017 r. Do Linkin Park dołączył w 1999 r., odnosząc z zespołem wiele sukcesów, m.in. wielokrotnie trafiając do zestawień najważniejszych wokalistów rockowych wszech czasów.

Od śmierci wokalisty Linkin Park zagrali jeden koncert: poświęcone pamięci Benningtona show „Linkin Park and Friends: Celebrate Life in Honor of Chester Bennington”.

fot. J. Minchin

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.