Crossfaith na klubowym koncercie w Polsce w 2020

Stęskniliście się za Crossfaith? Japońska gwiazda metalcore’u, która potwierdziła swoją pozycję na tegorocznym Pol’and’Rock Festival, w 2020 r. ponownie odwiedzi nasz kraj. Grupa 19 lutego zagra w warszawskiej Hydrozagadce.

Koncert Crossfaith należał do najmocniejszych momentów sierpniowego Pol’and’Rock Festival. Japończycy zaprezentowali show, które w niczym nie ustępowało temu, co zaprezentowały gwiazdy pokroju Parkway Drive czy supergrupy Prophets of Rage. Nie brakuje głosów, że za to, co pokazali, członkowie Crossfaith powinni zgarnąć nagrodę publiczności Pol’and’Rock.

Fani japońskiej formacji ucieszą się. Niebawem czeka nas kolejny koncert Crossfaith w Polsce. Zespół 19 lutego zagra w warszawskiej Hydrozagadce. Bilety trafią do sprzedaży 1 listopada. Wydarzenie organizuje Fource Entertainment.

Crossfaith sami siebie określają kapelą electro-metalową. W swojej twórczości łączą metalcore z mroczną, ambitną elektroniką spod znaku Nine Inch Nails. W ich muzyce na równych prawach wybrzmiewają inspiracje Slipknot i dubstepowy bas a’la Skrillex. W czasie trwającej ponad dekadę kariery występowali u boku takich gwiazd, jak Machine Head czy Asking Alexandria. Miastem rodzinnym muzyków Crossfaith jest japońska Osaka.

Więcej o Crossfaith dowiecie się z naszego wywiadu, który przeprowadził dla nas Filip z zespołu The Sixpounder. Japończycy opowiadają w nim m.in. o aresztowaniu przez niemiecką policję, szalonych fanach z Tajlanii i problemach sceny metalowej w Japonii. Wywiad udostępniamy poniżej.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV