Córka Dave’a Mustaine’a z Megadeth zadebiutowała singlem „Evergreen”

Dave Mustaine może być dumny ze swojej córki Electry, która ewidentnie odziedziczyła po nim talent. Młoda wokalistka intensywnie rozwija swoją karierę, a do sieci właśnie trafił jej najnowszy singiel.

Mówią, że niedaleko pada jabłko od jabłoni. W przypadku Electry Mustaine powiedzenie to rzeczywiście się sprawdza. Córka założyciela i lidera Megadeth, jednego z najbardziej wpływowych muzyków thrashmetalowych, wdała się w sławnego tatę. Wprawdzie nie zajmuje się stricte metalem, ale nie sposób odmówić jej talentu.

Electra Mustaine nie raz dała się poznać jako wokalistka z aspiracjami, towarzysząc na scenie Megadeth. W ubiegłym roku z kolei zrobiła prawdziwą furorę, kiedy wspólnie z tatą wykonała „Come Together” The Beatles w warunkach kwarantanny. Teraz przyszła pora na poważniejsze ruchy.

Na kanale młodej artystki pojawił się jej najnowszy singiel „Evergreen”. To doskonale wyprodukowany popowy utwór z lekko rockowym zacięciem przypominającym ostatnią inkarnację Miley Cyrus. Dave Mustaine, który rzadko kogokolwiek komplementuje, nie szczędzi córce miłych słów.

„Gratulacje dla mojej córki Electry z okazji wydania jej pierwszego oficjalnego singla. Jestem z ciebie bardzo dumny!” – na fanpage’u Megadeth pisze Dave.

Singiel „Evergreen” udostępniamy poniżej.

I jak – przemawia do was taka twórczość?

Przypomnijmy: na horyzoncie jest kolejny album Megadeth. Jeśli wierzyć temu, co mówią członkowie grupy, krążek jest już na ukończeniu. Liczymy na premierę jeszcze w tym roku.

Póki co ostatnim wydawnictwem w dorobku Megadeth pozostaje wspomniana „Dystopia” z 2016 r. Po raz ostatni Amerykanie wystąpili w Polsce na początku 2020 r. z Five Finger Death Punch i Bad Wolves.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV