Corey Taylor zagrał w horrorze. Zobacz zwiastun filmu „Rucker”

Corey Taylor w horrorze? Tego jeszcze nie było, ale będzie i to już na początku 2022. Lider Slipknot pojawi się w filmie „Rucker”, który właśnie doczekał się zwiastuna!

Corey Taylor to fan horrorów. Na scenie wygląda jak postać rodem z krwawego slashera i nie jest to przypadek. Frontman Slipknot od lat inspiruje się filmami grozy, a ostatnio nawet odgraża się, że niebawem nakręci własny horror. Zanim jednak to nastąpi, gwiazdor metalu sam wystąpi w dreszczowcu.

Taylor otrzymał angaż w horrorze „Rucker”. Film jest anonsowany jako historia kierowcy ciężarówki i seryjnego mordercy w jednym starającego się naprawić relacje z rodziną. Premiera została zaplanowana na początek przyszłego roku. Taylor nie dostał głównej roli, jak wcześniej podawały niektóre źródła, ale to, że pojawi się w filmie, jest pewne. Możemy zobaczyć go w pierwszym oficjalnym trailerze „Rucker”.

Jeden z najbardziej cenionych wokalistów metalowych na świecie wcieli się w rolę dobrego kumpla głównego bohatera. Podobnie jak on, postać grana przez Taylora jest kierowcą ciężarówki. Też macie wrażenie, że Taylor idealnie pasuje do tej roli? Jako tirowiec-redneck muzyk wygląda więcej niż wiarygodnie.

Zapowiedź filmu „Rucker” z udziałem Taylora udostępniamy poniżej.

W niedawnym wywiadzie udzielonym telewizji SYFY frontman Slipknot przyznał, że jego miłość do horrorów zaczęła się przez przypadek, ale jest równie silna co jego miłość do muzyki.

– Mama zabrała mnie na film Gila Gerarda z Buckiem Rogersem, kiedy byłem jeszcze dzieckiem. Miałem może pięć lat. Zanim film się zaczął, pokazywali zapowiedź „Halloween” Johna Carpentera – swój pierwszy kontakt z filmami grozy opisywał Taylor.

– Widziałeś te niesamowite efekty i czułeś tę jesień, to Halloween, a do tego ten gość w tle w każdej scenie. Jako pięciolatek byłem kupiony. To był jeden z tych momentów, które naprawdę ukształtowały to, co za dzieciaka uważałem za fajne. Właściwie dopiero kilka lat później obejrzałem ten film i do dziś jest jednym z moich ulubionych – zdradził wokalista.

CZYTAJ TEŻ: COREY TAYLOR ŚWIĘTUJE 48 URODZINY. CIEKAWOSTKI O LIDERZE SLIPKNOT

Przypomnijmy: w sierpniu miało dojść do koncertu Slipknot w Polsce. Wydarzenie, które pierwotnie było planowane jeszcze na 2020 r., ostatecznie odbędzie się 7 sierpnia 2022 r. Miejsce, czyli trójmiejska Ergo Arena, pozostaje bez zmian. Koncert organizuje Mystic Coallition, wspólny front Knock Out Productions, Mystic Production i B90.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.