Corey Taylor porównuje wokalistę Nickelback do KFC. „Smakuje tak samo”

W dalszym ciągu nie szczędzą sobie uprzejmości Corey Taylor ze Slipknot i Stone Sour oraz Chad Kroeger, wokalista Nickelback. Tym razem znów atakuje Taylor. „Ma tak dużo wspólnego z rockiem, jak dużo KFC ma wspólnego z kurczakami” – mówi o wokaliście Nickelback.

Ich konflikt przypomina kłótnię dzieci w piaskownicy, ale oni bynajmniej nie zamierzają zabierać z niej swoich zabawek. Corey Taylor i Chad Kroeger od kilku dni cisną po sobie za pośrednictwem mediów i wygląda na to, że żaden z nich nie ma ochoty odpuścić.

Zaczął Kroeger. Wokalista Nickelback stwierdził, że Stone Sour, czyli drugi po Slipknot zespół Taylora, próbuje być jak jego własny band.

– Brzmią jak podróbka Nickelback – zawyrokował Kroeger, przy okazji odnosząc się też do Slipknot. – Jak dobra może być twoja muzyka, jeśli musisz rzygać do własnej maski? – zastanawiał się, udzielając wywiadu serwisowi Metal Covenant.

Corey Taylor nie zwlekał z odpowiedzią.

– Nie mam pojęcia, na jakiej planecie on, k***a, żyje. Widocznie to planeta Kroegera. Muszą mieć tam dobre zioło, bo to idiota – stwierdził. Przy okazji zauważył, że twarz wokalisty Nickelback przypomina stopę (sic!).

Ale frontman Slipknot i Stone Sour nie powiedział jeszcze ostatniego słowa na temat Chada Kroegera. W najnowszym wywiadzie udzielonym stacji KISW 99.9 Taylor znów w ostrych słowach odniósł się do jego osoby.

– Nie mam zamiaru rozmawiać o tym kutasie – zaczął, po czym przecząc samemu sobie, zwrócił się do prowadzącego: – Coś ci powiem. To jest coś, co rozkminiłem. Ma tak dużo wspólnego z rockiem, jak dużo KFC ma wspólnego z kurczakami – powiedział o wokaliście Nickelback.

– Mam rację? Uważam, że mam. Wciąż to jest, ale nie czuję się z tym dobrze. To wciąż smakuje tak samo – dodał.
Ciekawe co na to Chad Kroeger…

Macie swoją opinię na temat tego wszystkiego – rzeczowa polemika czy sprzeczka pomiędzy dwoma rockowymi diwami? A może opowiadacie się za którąś ze stron? Komentarze są dla was.

Merch Slipknot dostępny na RockMetalShop.pl via [link]
Merch Nickelback dostępny na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV