Corey Taylor porównuje wokalistę Nickelback do KFC. „Smakuje tak samo”

W dalszym ciągu nie szczędzą sobie uprzejmości Corey Taylor ze Slipknot i Stone Sour oraz Chad Kroeger, wokalista Nickelback. Tym razem znów atakuje Taylor. „Ma tak dużo wspólnego z rockiem, jak dużo KFC ma wspólnego z kurczakami” – mówi o wokaliście Nickelback.

Ich konflikt przypomina kłótnię dzieci w piaskownicy, ale oni bynajmniej nie zamierzają zabierać z niej swoich zabawek. Corey Taylor i Chad Kroeger od kilku dni cisną po sobie za pośrednictwem mediów i wygląda na to, że żaden z nich nie ma ochoty odpuścić.

Zaczął Kroeger. Wokalista Nickelback stwierdził, że Stone Sour, czyli drugi po Slipknot zespół Taylora, próbuje być jak jego własny band.

– Brzmią jak podróbka Nickelback – zawyrokował Kroeger, przy okazji odnosząc się też do Slipknot. – Jak dobra może być twoja muzyka, jeśli musisz rzygać do własnej maski? – zastanawiał się, udzielając wywiadu serwisowi Metal Covenant.

Corey Taylor nie zwlekał z odpowiedzią.

– Nie mam pojęcia, na jakiej planecie on, k***a, żyje. Widocznie to planeta Kroegera. Muszą mieć tam dobre zioło, bo to idiota – stwierdził. Przy okazji zauważył, że twarz wokalisty Nickelback przypomina stopę (sic!).

Ale frontman Slipknot i Stone Sour nie powiedział jeszcze ostatniego słowa na temat Chada Kroegera. W najnowszym wywiadzie udzielonym stacji KISW 99.9 Taylor znów w ostrych słowach odniósł się do jego osoby.

– Nie mam zamiaru rozmawiać o tym kutasie – zaczął, po czym przecząc samemu sobie, zwrócił się do prowadzącego: – Coś ci powiem. To jest coś, co rozkminiłem. Ma tak dużo wspólnego z rockiem, jak dużo KFC ma wspólnego z kurczakami – powiedział o wokaliście Nickelback.

– Mam rację? Uważam, że mam. Wciąż to jest, ale nie czuję się z tym dobrze. To wciąż smakuje tak samo – dodał.
Ciekawe co na to Chad Kroeger…

Macie swoją opinię na temat tego wszystkiego – rzeczowa polemika czy sprzeczka pomiędzy dwoma rockowymi diwami? A może opowiadacie się za którąś ze stron? Komentarze są dla was.

Merch Slipknot dostępny na RockMetalShop.pl via [link]
Merch Nickelback dostępny na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.