Bring Me The Horizon powracają z nowym singlem „Die4u”

Nowość od Bring Me The Horizon. Anglicy opublikowali pierwszy w tym roku premierowy singiel. „Die4u” to kolejna odsłona wydawniczej serii „Post Human” zapoczątkowanej w ubiegłym roku.

Bring Me The Horizon wracają do publikowania luźno powiązanych ze sobą singli w ramach projektu „Post Human”. Stworzony jako odpowiedź na zmiany, jakie nieoczekiwanie przyniósł rok 2020, projekt przyniósł głośną epkę „Post Human: Survival Horror”, której premiera miała miejsce w ubiegłoroczne Halloween.

Kapela z Sheffield wraca do tematu. Na kanale Bring Me The Horizon pojawił się nowy singiel należący do serii „Post Human” wraz z klipem w klimacie horroru gore. „Die4u” to połączenie krwawego obrazu z przebojowym, elektronicznym brzmieniem, prezentującym łagodniejsze oblicze muzyki Bring Me The Horozion.

Singiel udostępniamy poniżej.

– „Die4u” to utwór o toksycznych obsesjach, słabościach i rzeczach, których nie możesz ogarnąć. Jak sądzę, mnóstwo ludzi przeszło przez to w czasie lockdownu, stając ze sobą twarzą w twarz i widząc, kim się jest i co jest naprawdę ważne – komentuje Oli Sykes, wokalista Bring Me The Horizon.

– Traktuję ten numer emocjonalnie i kojarzę go z moim osobistym triumfem, bo powstał w czasie, kiedy odciąłem się od rzeczy, które nie były dobre, żeby stać się lepszą wersją siebie. Na głębszym poziomie „Die4u” można odnieść do całego społeczeństwa i tego, jak traktujemy zarówno siebie nawzajem, jak i cały nasz świat – dodaje Oli.

CZYTAJ TEŻ: WOKALISTA BRING ME THE HORIZON W MOCNYM SINGLU LOTUS EATER

Przypomnijmy: Bring Me The Horizon mieli wystąpić w Polsce 2 czerwca 2020 r. w Łodzi na Impact Festival. Wydarzenie ostatecznie zostało odwołane. Póki co nie ma nowej daty koncertu.

Koszulki Bring Me The Horizon i inne produkty związane z zespołem znajdziecie na RockMetalShop.pl.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.