Bring Me The Horizon już pracują nad nowym materiałem

Bring Me The Horizon mają za sobą intensywny czas. W ciągu dwóch lat wydali trzy płyty, co mogłoby powodować zmęczenie materiału, ale nie w ich przypadku. Anglicy już pracują nad nowym materiałem.

Członkowie Bring Me The Horizon umiejętnie zaadaptowali się do nowej rzeczywistości. Kiedy wybuchła pandemia, zespół wiedział, że najlepszy ruch to spędzenie kwarantanny w studiu. Zaowocowało to ekspresowym nagraniem bezczelnie aktualnej płyty „Post Human: Survival Horror”. Krążek odniósł duży sukces, co w rozmowie z magazynem „NME” potwierdził Oli Sykes.

– Utwory takie, jak „Kingslayer” czy „1×1” nagle stały się naszymi najpopularniejszymi numerami – przyznał charyzmatyczny frontman Bring Me The Horizon. – Patrząc na przyszłe trasy, prawdopodobnie będziemy grać wszystkie kawałki z tej płyty.

Sykes zdradził, że zespół traktuje wydanie „Post Human: Survival Horror” jak początek nowego rozdziału. Jak zaznaczył, album to zapowiedź muzycznego kierunku kolejnych wydawnictw grupy. W najbliższym czasie możemy spodziewać się kolejnych części serii „Post Human”.

– Właściwie to dopiero zaczynamy – powiedział wokalista. – Obecnie pracujemy jednocześnie nad drugą, trzecią i czwartą odsłoną „Post Human”. Jest duża szansa, że zanim wydamy następne płyty, pojawią się osobne single.

– Wydajemy muzykę w miarę możliwości od razu, tak że nie będzie mogli złapać oddechu – zapowiedział Sykes.

Album „Post Human: Survival Horror” ukazał się 30 października 2020 r. Warto odnotować, że rok wcześniej Bring Me The Horizon wydali aż dwie płyty. Najpierw wypuścili „Amo”, a następnie z końcem roku zaprezentowali eklektyczny, awangardowy krążek „Go To”, na który zaprosili całą plejadę gości – od gwiazd po kapele z undergroundu.

W Polsce Bring Me The Horizon mieli wystąpić 2 czerwca 2020 r. w Łodzi na Impact Festival. Wydarzenie ostatecznie zostało odwołane.

Koszulki Bring Me The Horizon i inne produkty związane z zespołem znajdziecie na RockMetalShop.pl.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.