Billy Talent na dwóch koncertach w Polsce w 2022

Billy Talent to jeden z tych zespołów, które miały zagrać w Polsce w ubiegłym roku, ale przez pandemię nic z tego nie wyszło. Kapela z Kanady w 2022 r. zamierza nadrobić wszystko z nawiązką. Oprócz przełożonego koncertu w Krakowie grupa zagra dodatkowy gig w Warszawie.

Od czasu ukazania się jej debiutanckiego, imiennego albumu blisko dwie dekady temu formacja Billy Talent ugruntowała swoją pozycję jako pokoleniowy zespół rockowy. Sprzedali niemal million albumów w samej Kanadzie i prawie 3 mln na całym świecie. Ich płyty „Billy Talent”, „Billy Talent I” i „Billy Talent II” otrzymały certyfikat multi-platinium, a pojedynczą platyną pokrył się również późniejszy album „Dead Silence” z 2012 r. Ostatnie wydawnictwo Billy Talent „Afraid of Heights” zadebiutowało na pierwszym miejscu w Kanadzie, a także w Niemczech, Szwajcarii i Austrii.

Ze swoimi hitami Kanadyjczycy mieli zagrać w Polsce już w 2020 r. w Krakowie. Ostatecznie wydarzenie odbędzie się dopiero w przyszłym roku. Nowa data to 9 czerwca 2022 r.

Ale to nie wszystko. Fani Billy Talent ucieszą się, bo krótko po koncercie w Krakowie grupa wróci do Polski, by zagrać dodatkowy koncert w Warszawie. Data to 14 czerwca 2022 r. Miejsce: klub Progresja.

Bilety w ogólnej sprzedaży dostępne będą od piątku, 16 lipca, od godz. 10:00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl.

Uruchomiona została już przedsprzedaż na stronie Ticketmaster.pl oraz dla klientów banku Citi Handlowy.

Szczegóły udostępniamy poniżej.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV