Będzie nowy album The Cure. „Ekscytujący czas”

To jak prezent świąteczny dla fanów The Cure. Przeszło dekadę od premiery ostatniej płyty zespołu Robert Smith & Co. powrócą w 2019 r. Grupa kończy prace nad następcą „4:13 Dream”.

„4:13 Dream”, trzynasty i jak dotąd ostatni longplay The Cure, dla fanów okazał się pechowy – okazał się bowiem początkiem trwającej już 10 lat przerwy wydawniczej zespołu. Wszystko wskazuje jednak na to, że The Cure niebawem zaprezentują światu nowe utwory. Potwierdził to Robert Smith, udzielając wywiadu SiriusXM.

– Słuchałem tak wielu nowych zespołów i spotkałem ich tak dużo, że zainspirowało mnie to do stworzenia czegoś nowego – wyznał gitarzysta.

– Więc tak, za ok. 6 tygodni zakończymy prace nad naszym pierwszym albumem od ponad 10 lat. To dla nas bardzo ekscytujący czas – dodał Smith.

Warto odnotować, że The Cure to jeden z 7 wykonawców, którzy w przyszłym roku dołączą do Rock & Roll Hall of Fame. Ceremonia wprowadzenia angielskiej formacji do rockandrollowej galerii sław odbędzie się w marcu. Oprócz The Cure do Rock & Roll Hall of Fame w 2019 r. trafią również Def Leppard, Janet Jackson, Stevie Nicks, Radiohead, Roxy Music i The Zombies.

Póki co brak informacji na temat polskiego koncertu The Cure, choć spekuluje się, że zespół będzie headlinerem jednego z głównych krajowych festiwali. W kalendarzu grupy na lato 2019 jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Pozostaje czekać.

Merch The Cure, w tym różne wzoru koszulek, kubki i inne gadżety, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.