The Cure na dwóch koncertach w Polsce w 2022

The Cure powracają na dobre. Robert Smith & Co. ogłaszają dużą, europejską trasę, która będzie miała dwa polskie przystanki: w Krakowie i w Łodzi.

The Cure przed rokiem mieli zagrać w Polsce na Open’erze, ale ostatecznie nic z tego nie wszystko, podobnie jak z wszystkich innych dużych koncertów. Kapela dowodzona przez Roberta Smitha nie zamierza jednak dłużej czekać i ogłasza trasę na 2022 r. Zespół ma ambitne plany: jesienią przyszłego roku zamierza zagrać 44 koncerty w 22 krajach.

Jest dobra informacja dla fanów z Polski. The Cure dwukrotnie zagrają w naszym kraju. Najpierw 20 października 2022 r. w Tauron Arenie Kraków, a dzień później w łódzkiej Atlas Arenie. Oba koncerty organizuje agencja Live Nation.

Warto odnotować, że gościem specjalnym trasy będzie formacja The Twilight Sad.

Jako pierwsi bilety już 8 grudnia o godz. 10:00 będą mogli kupić klienci banku Citi Handlowy. Dzień później wystartuje przedsprzedaż Ticketmaster.

Ogólna sprzedaż biletów ruszy 10 grudnia o godz. 10:00.

Zespół The Cure powstał w Crawley w Sussex w Anglii. Ich pierwszy występ odbył się w 1978 r. Do tej pory zagrali ok. 1500 koncertów. W swoim dorobku The Cure mają 13 albumów. Ostatni ukazał się w 2008 r.

W 2019 r. The Cure zostali wprowadzeni do Rock And Roll Hall of Fame.

Aktualny skład grupy tworzą: Robert Smith, Simon Gallup, Jason Cooper, Roger O’Donnell i Reeves Gabrels.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.