Arch Enemy z pierwszym od czterech lat nowym singlem

Dowodzona przez niebieskowłosą wegankę i aktywistkę Alissę White-Gluz grupa Arch Enemy powraca z nowym singlem „Deceiver, Deceiver”. „Sprawdzajcie nasze stories” – zachęca Alissa.

Formacja Arch Enemy długo kazała czekać na swój nowy materiał. Po czterech latach od wydania płyty „Will to Power” kapela braci Amott z jedyną w swoim rodzaju Alissą White-Gluz za mikrofonem przypomina o sobie mocnym singlem „Deceiver, Deceiver”.

– Niespodzianka! Jesteśmy Arch Enemy i wracamy z naszym najnowszym singlem „Deceiver, Deceiver”, który jest dostępny wszędzie tam, gdzie słuchacie muzyki – w komunikacie nagranym na potrzeby mediów społecznościowych mówi frontwoman Arch Enemy.

– Sprawdzajcie też nasze stories, bo będziemy odliczać czas do premiery teledysku, która odbędzie się nieco później, tak że do zobaczenia! – dodaje Alissa.

Singiel „Deceiver, Deceiver” udostępniamy poniżej.

Arch Enemy to uznana marka w świecie melodic death metalu. Formacja została założona w połowie lat 90., gdy bracia Amott pożegnali się z zespołem Carcass. Dziś to uznana marka, mogąca pochwalić się dyskografią, na którą składa się dziesięć albumów. Czy jeszcze gorący singiel „Deceiver, Deceiver” to początek kolejnego etapu w twórczości Arch Enemy? Wiele na to wskazuje.

CZYTAJ TEŻ: ALISSA WHITE-GLUZ Z ARCH ENEMY W NOWYM SINGLU POWERWOLF

Warto odnotować, że w tym roku w Katowicach miał odbyć się wspólny koncert Arch Enemy i Behemoth. Wydarzenie niestety zostało ostatnio przełożone na 2022 r.

1 komentarz do “Arch Enemy z pierwszym od czterech lat nowym singlem”

 1. Ludzie!
  „kapela braci Amott”?
  Christopher Amott już dawno nie gra w AE.
  „gdy bracia Amott pożegnali się z zespołem Carcass”???
  Christopher nigdy nie grał w Carcass.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.