Wrzesień: koncertowy rozkład jazdy – będzie głośno!

Kto wraca do szkoły, ten nie ma powodów do radości. Wrzesień nie zna litości, ale jedno nie jest w nim takie złe – otwiera sezon klubowych koncertów. Jest tego sporo i trudno się w tym połapać. Jak co miesiąc postanowiliśmy przygotować dla was aktualny rozkład jazdy – tym razem w odświeżonej, bardziej funkcjonalnej formie. Tu sprawdzicie kto, gdzie, kiedy i za ile. Łapcie!

Zła wiadomość: sezon letnich festiwali bierze urlop na rok. Zanim jednak to nastąpi we wrześniu odbędzie się kilka konkretnych imprez. Przede wszystkim Summer Dying Loud w Aleksandrowie Łódzkim, ale też nieco mniejsze wydarzenia, jak Rock Noc w Siemianowicach Śląskich czy Oleśnica Rock Festiwal – wszystko znajdziecie w kalendarium poniżej.

Wrzesień to jednak przede wszystkim kluby, które jesienią wracają do gry. W nich będzie działo się najwięcej. Nie zabraknie dużych, klubowych koncertów. We wrześniu na samodzielne koncerty przyjadą do Polski m.in. Papa Roach, The Sisters of Mercy i Sully Erna z Goodsmack. Oprócz tego będą też koncerty polskich wykonawców. We wrześniu w pierwszą polską trasę wyruszy Me And That Man, czyli głośny, bluesowo-folkowy projekt Nergala i Johna Portera. Również we wrześniu z nowym materiałem, który lada dzień trafi do sprzedaży, tournée po Polsce rozpocznie Closterkeller.

Ciekawie zapowiada się też trasa zespołów zrzeszonych w Underground United. Rockowo-metalowe porozumienie ponad podziałami i wspólne koncerty zafundują słuchaczom Chico, Impala, N3RV, Thar Ai i kilka innych cenionych bandów. Ta akcja odbije się echem!

Zachęcamy do szukania interesujących was gigów. Rozpiskę będziemy na bieżąco uzupełniać.

Przeoczyliśmy koncert twojego ulubionego zespołu? Zdarza się najlepszym. Poinformuj nas o tym. Napisz na [email protected] – na ten sam adres o swoich gigach możecie nas informować, jeśli sami macie swój band. Chętnie dodamy do rozpiski nowe daty.

Psst! Jeśli klikniecie na interesujący was koncert, znajdziecie szczegóły, takie jak dokładne miejsce i ceny biletów.

fot. MercyMe (CC BY 2.0)

[ai1ec view=”monthly”]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV