Wokalista Rammstein udostępnia nowy singiel

Till Lindemann wykazuje się ostatnio wzmożoną aktywnością. Wokalista Rammstein, który miał ostatnio sporo pracy z macierzystym zespołem, wykorzystuję chwilę oddechu i rozwija projekt Lindemann. W sieci właśnie pojawił się jego nowy singel.

Till Lindemann współtworzy zespół działający pod jego nazwiskiem ze znanym z zespołów Hypocrisy i Pain Peterem Tägtgren. Obaj panowie mają na koncie już jeden wspólny album. Premiera płyty „Skills in Pills”, debiutanckiej płyty projektu Lindemann, miała miejsce w 2015 r.

Lindemann i Tägtgren w najbliższych miesiącach zamierzają dopisać do wspólnej dyskografii kolejny album Lindemann. Do sieci właśnie trafił drugi singiel promujący wydawnictwo. Po „Steh auf” przyszedł czas na „Ich Weiß Es Nicht”. Singiel został wydany w dwóch wersjach. Obie możecie porównać poniżej.

To produktywny czas dla wokalisty Rammstein. Oprócz wzmożonej aktywności z Rammstein i solowym projektem. Lindemann pokazał się ostatnio od nieco innej strony. Z końcem ubiegłego roku muzyk pochwalił się efektami kolaboracji z raperem Haftbefehl. Wspólnie z reprezentantem niemieckiego hip-hopu Lindemann stworzył utwór „Mathematik”. Pisaliśmy o nim w artykule „Wokalista Rammstein nagrał utwór z niemieckim raperem”.

Z Rammstein Lindemann wróci do Polski w lipcu 2020 r. Grupa wystąpi na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Ostatni koncert Rammstein w Polsce odbył się w lipcu w Chorzowie. Wydarzenie było częścią trasy promującej najnowszym imienny album Niemców „Rammstein”.

Merch Rammstein znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV