Wokalista Black Veil Brides zapowiada nowy album solowy

Andy Biersack, frontman post-hardcore’owej grupy Black Veil Brides, zapowiedział właśnie premierę drugiej solowej płyty. „The Ghist of Ohio” trafi do sklepów 12 kwietnia. Album promuje singiel „Westwood Road”.

Andy Biersack aka Andy Black nie należy do muzyków, którym można zarzucać bezczynność. Oprócz występów z Black Veil Brides wokalista realizuje również udaną karierę solową. W kwietniu do sprzedaży trafi jego drugi album „The Ghost Of Ohio”.

– Teraz, kiedy już ustaliłem, czym ma być mój solowy projekt, łatwiej jest mi pisać piosenki, które moim zdaniem są dla niego odpowiednie. „The Ghost of Ohio” to kolejny krok – w rozmowie z Loudwire.com stwierdził Biersack. – To szeroki zakres mojego uwielbienia do wyobraźni, sięgającej czasów, kiedy odkryłem w piwnicy mojego taty karty Kiss i spacerowałem po okolicznych ulicach ubrany jak Batman.

„The Ghost of Ohio” promuje jeszcze gorący singiel „Westwood Road”, który wraz z klipem udostępniamy poniżej.

– „Westwood Road” opowiada o byciu zajebiście nieszczęśliwym, kiedy siedzisz w pokoju hotelowym i nienawidzisz miejsca, w którym jesteś – tłumaczy Biersack. – To o tym stanie, gdy myślisz sobie, że to nie ty, kiedy myślisz o powrocie do dzieciństwa i o cieszeniu się z tego, że grasz w piłkę ze swoim tatą.

Przypomnijmy: „The Shadow Side”, jak dotąd jedyny solowy album projektu Andy Black, ukazał się w 2016 r. nakładem Republic Records.

Koszulki, płyty i pełna ofertę merchu Black Veil Brides znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV