While She Sleeps na nowych zasadach. Zespół zawiązał społeczność Sleeps Society

Nowy rozdział w swojej działalności otwiera ekipa While She Sleeps. W obliczu trzęsienia ziemi w branży muzycznej angielscy metalcore’owcy zmieniają model funkcjonowania. Zespół chce oprzeć swoją działalność o wsparcie zamkniętej grupy Sleeps Society.

Wybuch pandemii koronawirusa zmienił zasady gry. Artyści to jedna z tych grup zawodowych, które najbardziej odczuły zmiany, jakich świadkami jesteśmy na przestrzeni ostatnich miesięcy. Nic nie jest pewne, a patrząc na rozwój pandemii, trudno mieć nadzieję na poprawę. Świadomość tego mają członkowie While She Sleeps. Angielski zespół postanowił wziąć sprawy w swoje ręce.

„Po 14 latach bycia zespołem w burzliwym klimacie, jakim jest przemysł muzyczny, rozpoczynamy nowy rozdział w naszym funkcjonowaniu jako While She Sleeps. Nasz cel to stworzenie długofalowego modelu dla artystów i twórców, tak by przełamać utartą formę, zbudować i rozwijać prawdziwą niezależność pomiędzy zespołami i fanami” – tłumaczą While She Sleeps, informując o stworzeniu w serwisie Patronite bliskiej społeczności Sleeps Society.

„Podczas gdy przyszłość koncertów pozostaje niepewna, Sleeps Society umożliwi nam bezpieczną egzystencję i da nam okazję, by pozostać w kontakcie z fanami” – podkreśla kapela.

Sleeps Society ma być przestrzenią publikowania treści i muzyki, a także platformą komunikacji między While She Sleeps a fanami metalcore’owych graczy. Aby wypromować swoją społeczność, While She Sleeps udostępnili nowy utwór wymownie nazwany właśnie „Sleeps Society”.

Singiel „Sleeps Society” udostępniamy poniżej.

Więcej informacji o Sleeps Society znajdziecie w serwisie Patronite.

While She Sleeps to autorzy jednego z najlepszych albumów ubiegłego roku. Z materiałem z płyty „So What?” grupa miała w tym roku pojawić się na Pol’and’Rock Festival. Ostatecznie do festiwalu i koncertu kapeli nie doszło.

While She Sleeps tworzą: Lawrence „Loz” Taylor, Sean Long, Mat Welsh, Aaran McKenzie i Adam „Sav” Savage.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV