Weesp powraca pod czarnymi żaglami. Nowy singiel 24 grudnia

Białoruska electro-metalowa formacja WEESP powraca z singlem zapowiadającym nowy album. 24 grudnia zespół zaprezentuje klip do utworu „Illumination” promującego album „Black Sails”. Premiera krążka na początku 2018 r.!

Weesp prezentuje pierwszy teaser zapowiadający singiel „Illumination”. Będzie to pierwszy nowy materiał wydany przez Weesp od 2015 r.

– Rozpoczynamy naszą podróż pod czarnymi żaglami nadchodzącego albumu „Black Sails” od singla „Illumination”, ponieważ idealnie oddaje on brzmienie i przesłanie płyty – wyjaśnia Weesp. – Jeśli kiedykolwiek poczułeś się źle zrozumiany przez społeczeństwo, zostałeś nazwany dziwakiem lub po prostu poczułeś się wściekły na otaczający cię i nierozumiejący świat, jesteś mile widziany na pokładzie. Jesteśmy pewni, że mamy wiele wspólnego, więc dołącz do nas i przeżyj wspaniałą podróż pełną wolności, marzeń i wiary – zachęca zespół.

Formacja Weesp powstała w Mińsku na Białorusi w 2008 r. Twarde, ciężkie brzmienie w połączeniu z najnowocześniejszymi trendami w elektronice przysporzyły grupie słuchaczy w całej Europie. Zespół wydał dotychczas pięć singli, trzy epki oraz dwa albumy, z których ostatni („The Void” – red.) pochodzi z końca 2015 r.

Materiał z „The Void” był promowany przez Weesp na licznych koncertach w latach 2016 – 2017, również w Polsce. Po wydaniu najnowszej „Black Sails” Białorusini zapowiadają koncertowy powrót do naszego kraju.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV