Venflon udostępnia teledysk do „Iluzjany”

Formacja Venflon nie próżnuje i na krótko przed startem jesiennej trasy udostępnia nowy teledysk. Utwór „Iluzjana”, który właśnie doczekał się obrazu, pochodzi z tegorocznej płyty „Czerń”.

– Jest to utwór dla nas wyjątkowy. Stanowi swojego rodzaju punkt zwrotny w historii opowiedzianej na tym albumie – wyjaśnia Venflon. – Jest to także pierwszy i jak dotąd jedyny „wyciskacz łez”, jaki wyszedł spod naszych palców.

– Klip do „Iluzjany” powstał we wnętrzach Elektrociepłowni Szombierki w Bytomiu, czemu zawdzięcza swój niesamowity, gęsty klimat i lejący się z ekranu mrok” – dodaje zespół. – Ekipa na planie i przy montażu odwaliła kawał profesjonalnej roboty i jesteśmy mega zadowoleni z współpracy z nimi. Zaczynamy pracę nad kolejnym wspólnym projektem.

Przypomnijmy: w październiku, listopadzie oraz w grudniu Venflon będzie intensywnie koncertować, promując album „Czerń”. Szczegóły trasy znajdziecie w artykule: „Venflon ogłasza jesienną trasę koncertową”.

Venflon to warszawska formacja, która w swojej muzyce łączy metal z wpływami grunge’u oraz stronera. Grupa powstała w 2003 r. i przez ten czas, pomimo zmian w składzie, zdołała wydać trzy albumy oraz zdobyć wielu fanów w całym kraju. Szerokiej publiczności Venflon dał się poznać dzięki swojemu uczestnictwu w popularnym programie Must Be The Music, a także poprzez występy na większych wydarzeniach muzycznych, takich jak Przystanek Woodstock (obecnie Pol’and’Rock Festival) czy Ursynalia.

Wywiad z zespołem znajdziecie na naszym kanale YouTube.

Zespół możecie śledzić na Facebooku via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV