Mötorhead wprowadza do sprzedaży własny rum

Mötorhead podbija branżę napojów wysokoprocentowych. Po zaprezentowaniu firmowanej marką zespołu whisky grupa przedstawia nowy trunek. Z początkiem grudnia do sprzedaży trafi rum Motörhead.

Motörhead to jeden z tych zespołów, które nigdy nie wylewały za kołnierz. Swoje upodobanie do alkoholu członkowie grupy wyrażają ostatnio, promując własne trunki. Dość powiedzieć, że Mikkey Dee, perkusista Motörhead, dopiero co gościł w Warszawie, promując autorską whisky Motorhead XXXX. Na naszych oczach Motörhead przekształca się w prawdziwa alkoholowa potęgę.

Na 1 grudnia zapowiedziana jest premiera rumu Mötorhead Rum, który – jeśli wierzyć zapowiedziom – ma być gratką dla koneserów wyrafinowanych, 40-procentowych trunków. Zgodnie z informacjami podanymi przez producenta rum przez osiem lat nabierał smaku w beczkach po burbonie, co w dziedzinie rumu rzekomo jest gwarantem najwyższej jakości. Efekt to wyjątkowy smak, będący wypadkową wanilii i suszonych owoców.

– Nie jesteśmy w stanie wyrazić, jak dumni jesteśmy z faktu, że od lat możemy współpracować z Motörhead, wydając jakościowe napoje w każdej formie – komentuje Yvonne Wener, manager zajmującej się sprzedażą rumu firmy Brands For Fans. – To najbardziej oddani, cudowni ludzie i prawdziwi dżentelmeni pod każdym względem. Tęskniąc za nimi, jesteśmy podekscytowani mogąc współtworzyć dziedzictwo zespołu wraz z rumem Mötorhead Rum, którym mamy nadzieję tak samo będą cieszyć się miłośnicy rumu, jak i fani Mötorhead.

Więcej informacji o Mötorhead Rum znajdziecie via [link]

Przypomnijmy: karierę Mötorhead przerwała śmierć wokalisty i basisty Iana „Lemmy’ego” Kilmistera. Lemmy zmarł 28 grudnia 2015 r. Krótko wcześniej zdiagnozowano u niego raka. Miał 70 lat.

Merch Motörhead dostępny na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.