Three Days Grace z nowym utworem. „Right Left Wrong”

Na kilka dni przed premierą nowej płyty premierowym utworem „Right Left Wrong” dzieli się formacja Three Days Grace. „Outsider” trafi do sprzedaży 9 marca. „Opisuje podróż, w którą musisz wyruszyć, by znaleźć swoje miejsce” – wymowę albumu opisuje Brad Walst, basista grupy.

„Jestem outsiderem” – w niedawno opublikowanym singlu Three Days Grace deklarował Matt Walst, nowy wokalista zespołu. Temat nonkonformizmu ma być tematem przewodnim najnowszego longplaya Three Days Grace, stanowiącego szóste wydawnictwo ekipy rodem z Kanady.

– Świat czasem wydaje się szalony. Staramy się od tego uciekać. Robimy swoje i czujemy się z tym dobrze. Zawsze patrzymy do przodu, nie wstecz. Nic się w tej kwestii nie zmienia – zauważa Brad Walst, basista Three Days Grace.

– To album o tym, by odwrócić się od tego szaleństwa, tak aby nie odrzucać innych i samemu nie zwariować – dodaje perkusista Neil Sanderson.

– To o wybraniu postawy, kiedy nie chcesz być wystawiony na działanie różnego rodzaju presji i ludzi, którzy mają na ciebie zły wpływ. Chcesz zrobić krok wstecz i spojrzeć na cały chaos i absurd inaczej: „Nie chcę wierzyć w ten sam sposób, w te same rzeczy, nie chcę się do wszystkiego dostosowywać. Chcę mieć własne przekonania i uczucia”. Zawsze coś takiego czuliśmy – podkreśla perkususta.

Album „Outsider” będzie drugim wydawnictwem Three Days Grace w Mattem Walstem w roli wokalisty (wcześniej frontmanem 3DG był Adam Gontier – red.). Całość została zarejestrowana w wiejskiej posiadłości Neila Sandersona na terenie prowincji Ontario oraz w mieszczącym się 2 godz. drogi od Toronto domu Brada Walsta.

Album będzie miał dwóch producentów: Gavina Browna i Howarda Bensona. W sumie znajdzie się na nim 12 utworów, w tym premierowy „Right Left Wrong”, który możecie odsłuchać poniżej.

Przypomnijmy: ostatnim albumem Three Days Grace wciąż pozostaje „Human” z 2015 r. W Polsce po raz ostatni grupa wystąpiła w 2017 r., dając dwa koncerty: w Warszawie i Gdańsku.

Licencjonowany merch Three Days Grace, w tym bestsellerowe wzory koszulek, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV