Three Days Grace z nowym utworem. „I Am An Outsider”

„Jestem outsiderem” – w najnowszym singlu Three Days Grace deklaruje Matt Walst, nowy wokalista zespołu. Pochodząca z Kanady ekipa odlicza dni do premiery nowej płyty, której premierę zaplanowano na 9 marca.

– Zawsze pisaliśmy utwory o byciu kimś „dziwnym” i czuciu się z tym z tym dobrze – wyjaśnia Neil Sanderson, bębniarz Three Days Grace. W rozmowie z serwisem Billboard.com świeżo opublikowany singiel „I Am An Outsider” perkusista nazwał „ostrym manifestem nonkonformizmu”.

– To utwór o wybraniu postawy, kiedy nie chcesz być wystawiony na działanie różnego rodzaju presji i ludzi, którzy mają na ciebie zły wpływ. Chcesz zrobić krok wstecz i spojrzeć na cały chaos i absurd inaczej: „Nie chcę wierzyć w ten sam sposób, w te same rzeczy, nie chcę się do wszystkiego dostosowywać. Chcę mieć własne przekonania i uczucia”. Zawsze coś takiego czuliśmy – tłumaczy Sanderson.

„I Am An Outsider” trafi na najnowszy album zespołu pt. „Outsider”, którego premiera ma odbyć się jeszcze w 2018 r., będzie drugim wydawnictwem Three Days Grace w Mattem Walstem w roli wokalisty (wcześniej frontmanem 3DG był Adam Gontier – red.). Całość została zarejestrowana w wiejskiej posiadłości Neila Sandersona na terenie prowincji Ontario oraz w mieszczącym się 2 godz. drogi od Toronto domu basisty Brada Walsta.

Album będzie miał dwóch producentów: Gavina Browna i Howarda Bensona. W sumie znajdzie się na nim 12 utworów, w tym premierowy „I Am An Outsider”, który możecie odsłuchać poniżej.

Przypomnijmy: ostatnim albumem Three Days Grace wciąż pozostaje „Human” z 2015 r. W Polsce po raz ostatni grupa wystąpiła w 2017 r., dając dwa koncerty: w Warszawie i Gdańsku.

Licencjonowany merch Three Days Grace, w tym bestsellerowe wzory koszulek, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV