Tarja zaprasza za kulisy nowego wydawnictwa. „Act II”

Fani Tarji mogą zacierać ręce. Wszystko jest już jasne – 27 lipca była wokalistka Nightwish wyda „Act II”, drugi w swoim dorobku album koncertowy. Promując wydawnictwo, niedługo później Tarja pojawi się w Polsce.

Nagrany przy okazji światowej trasy „The Shadow Shows”, podczas której Tarja 7-krotnie okrążyła kulę ziemską, pokonując 300 tys. km i grając ponad 200 koncertów w 40 krajach – „Act II” to następca doskonale przyjętego albumu live „Act I” wydanego w 2012 r.

„Act II to po prostu kolejny rozdział. Materiał został zarejestrowany 29 listopada 2016 r. w niesamowitym Teatro della Luna Allago w Mediolanie. Zawiera liczne przeboje ze wszystkich czterech dotychczas wydanych albumów Tarji, takie jak «Innocence», «Die Alive» czy «Until My Last Breath»” – informuje wydawca.

Premierę „Act II” zaplanowano na lipiec. Pierwszą oficjalną zapowiedź udostępniamy poniżej

Warto odnotować, że „Act I” to pierwsze wydawnictwo Tarji, które pojawiło się w pierwszej dziesiątce list przebojów w całej Europie (album dotarł m.in. do 5 miejsca bestsellerów w Niemczech). Wersja DVD utrzymywała się przez ponad 2 miesiące na 1. miejscu zestawienia najpopularniejszych klipów w Finlandii.

Krótko po premierze „Act II” Tarja pojawi się w Polsce. Wokalistka zagra w naszym kraju 2 koncerty: 24 października 2018 w gdańskim B90 oraz dzień później, 25 października 2018, w krakowskim klubie Studio. Tarji towarzyszyć będzie powermetalowa grupa Stratovarius.

Merch wokalistki dostepny na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV