Tarja Turunen przyjedzie do Polski na 3-Majówkę?

Dobra wiadomość dla fanów Tarji Turunen. Była już wokalistka Nightwish, prowadzona obecnie udaną działalność solową, wystąpi na wrocławskiej 3-Majówce. Informację o koncercie Tarji podał serwis Interia Muzyka.

Organizatorzy 3-Majówki, która w dniach 1-3 maja odbędzie się we Wrocławiu, wprawdzie nie potwierdzili jeszcze udziału Tarji w imprezie, ale to raczej kwestia czasu. Tarja Turunen dołącza do line-upu 3 Majówki!

Anonsowana jako „najlepszy festiwal muzyczny we Wrocławiu” 3-Majówa co roku odbywa się we Wrocławiu. Imprezie towarzyszy zawsze Gitarowy Rekord Guinessa polegający na zbiorowym odgrywaniu „Hey Joe” Jimiego Hendriksa.

W tym roku na 3-Majówkę oprócz Tarji przyjadą m.in. Decapitated, Nocny Kochanek i Kult. Pełny line-up, a także informacje o biletach znajdziecie na www.3-majowka.pl

Przypomnijmy: ostatnim pełnoprawnym albumem Tarji pozostaje „The Shadow Self” z 2016 r. W 2018 r. wokalistka wydała ponadto koncertowe DVD „Act II”. Bieżący rok ma przynieść nowy longplay Tarji, choć o samym krążku wciąż wiadomo niewiele. Jeśli wierzyć niedawnym zapowiedziom artystki, album będzie gotowy na jesień.

Merch Tarji znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV