Sólstafir wraca do Polski na dwa koncerty

Sezon festiwalowy wprawdzie w pełni, ale Knock Out Productions ma już plany na jesień. Agencja ogłasza dwa koncerty formacji Sólstafir. Islandzcy mistrzowie post-metalu zagrają 20 listopada w Gdańsku i dzień później w Warszawie.

Sólstafir w dalszym ciągu promuje album „Berdreyminn”, który ukazał się w pierwszej połowie 2017 r. dzięki wytwórni Season Of Mist. Z materiałem z płyty zespół ponownie odwiedzi nasz kraj, występując 20 listopada w gdańskim B90 oraz dzień później, 21 listopada, w warszawskiej Progresji.

Przedsprzedaż biletów wystartuje w najbliższą środę, 11 lipca, o godzinie 10:00. Bilety będą dostępne na www.tickets.soundrive.pl (koncert w Gdańsku) oraz www.sklep.knockoutprod.net (koncert w Warszawie).

Przypomnijmy: grupa Sólstafir powstała w Rejkjawiku w 1995 r. Od tego czasu formacja ewoluowała od black metalu z wikińskim zacięciem do post metalu, rocka progresywnego, a nawet hard rocka. Pierwszą znaczącą zmianę kierunku przyniósł album „Svantir Sandar” z 2011 r. Trzy lata później miała miejsce premiera przełomowej płyty „Otta”. Ostatnim longplay Sólstafir to wspomniany „Berdreyminn”.

Koszulki Sólstafir w różnych rozmiarach znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV