Sokół przerabia T.Love. „Warszawa” w wersji rapowanej

Kolejny raper wziął na warsztat tekst Muńka. Tym razem w akcji T.Cover, polegającej na interpretowaniu przez polskich artystów utworów T.Love, wziął udział Sokół. Szef Prosto zarezerwował dla siebie prawdziwy evergreen – „Warszawę”!

Akcja T.Cover ma na celu pokazać, jak ważnym dla polskiej muzyki zespołem jest T.Love. My nie mamy co do tego wątpliwości, ale tu chodzi też o coś więcej. W założeniu akcja ma przynieść nowe, odświeżone wersje utworów grupy obchodzącej w tym roku swoje 35-lecie.

Jako pierwszy w akcji wziął udział raper Miuosh. W międzyczasie z przebojami T.Love mierzyli się m.in. Kasia Nosowska, Organek i Acid Drinkers. O wszystkich wykonaniach pisaliśmy na łamach RockMetalNews.pl. Teraz udostępniamy kolejne – znów w klimacie hip-hop. Tym razem w wykonaniu Sokoła, który nagrał własną wersję „Warszawy”.

Niespieszne flow Sokoła, kultowe wersy Muńka i Warszawa z lotu drona – to jeden z najciekawszych T.Coverów, jakie do tej pory nagrano. Całość sprawdzicie poniżej.

Przypomnijmy: wraz z końcem bieżącej trasy koncertowej T.Love zawiesza działalność na bliżej nieokreślony czas.

Ostatnią szansą na zobaczenie grupy są koncerty w ramach jesienno-zimowej trasy, która trwa w najlepsze. Gdzie zagra T.Love, sprawdzicie na www.facebook.com/TLovePage

Merch T.Love znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV