Ślimak z Acid Drinkers dołączy do Huntera

Maciej „Ślimak” Starosta z Acid Drinkers zastąpi Dariusza „Daraya” Brzozowskiego w grupie Hunter. Fanów obu zespołów uspokajamy: zastępstwo dotyczy dwóch najbliższych koncertów Huntera – 17 sierpnia w Zamościu i dzień później w Cieszanowie.

„W związku z tym, że Daray zaczął ponownie grać koncerty z Dimmu Borgir, w terminach kolizyjnych zastąpi go nie kto inny tylko sam… Uwaga! Werble… Ślimak!” – informuje Hunter.

Ślimak usiądzie za bębnami podczas nadchodzących koncertów grupy w Kazamatach w Zamościu i na Cieszanów Rock Festival.

„Ciężko przewidzieć, ile takich koncertów jeszcze się zdarzy, ale już wiemy, że każdy będzie dla nas dużym wydarzeniem, na które zresztą serdecznie was zapraszamy” – do fanów zwraca się Hunter.

Przypomnijmy: grupa cały czas pracuje nad nowym materiałem.

– Staramy się szukać rozwiązań, które są zaskakujące. Jest ok. 70-80 pomysłów, krótkich fragmentów. Robimy to w ten sposób, że spotykamy się i staramy się wszystko rejestrować. Odsłuchujemy to i jeśi coś nam się spodoba, robimy z tego piosenkę. Mamy już kilka skończonych utworów – wiosną opowiadał nam Piotr „Pit” Kędzierzawski, gitarzysta Huntera.

– Jeżeli chodzi o klimat, na pewno będzie to trochę więcej zaskoczeń niż na „Imperium” czy „NieWolnOści”. „NieWolnOść” jest płytą wygładzoną, piosenkową wręcz. Nowa płyta będzie inna, aczkolwiek parę piosenek też się pojawi – podsumował gitarzysta.

Nasz materiał video nagrany na ostatnim koncercie Huntera w Poznaniu udostępniamy poniżej.

Merch Huntera, w tym bestsellerowe wzory koszulek, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. Paulina Mencel (CC BY-SA 2.5)

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV