Slayer kończy karierę? Zespół zapowiada „ostatnią trasę”

Ta informacja nie spodoba się fanom grupy Slayer. Legendarni thrashmetalowcy z Huntington Park zapowiadają trasę, która jeśli wierzyć oficjalnej zapowiedzi, będzie ostatnim tournée kultowej formacji.

„Koniec jest bliski… Slayer kończy wraz z finałową trasą” – videozapowiedź o tak niepokojącej dla fanów Slayera nazwie pojawiła się na oficjalnym kanale grupy. Film został opublikowany również na Facebooku z komunikatem o podobnej, choć nieco bardziej dosłownej treści: „Koniec jest bliski. Slayer objedzie świat jeszcze raz…”.

Według nieoficjalnych doniesień zespół planuję północnoamerykańską trasę wraz z zespołami Anthrax, Testament oraz Lamb of God i Behemoth, z którymi – przypomnijmy – koncertował latem 2017 r. Slayer promował wówczas wydany w 2015 r. nakładem Nuclear Blast album „Repentless”.

Nie wiemy, czy Slayer rzeczywiście zamierza kończyć karierę. Mając na uwadze historię kilku legend, jesteśmy ostrożni z tak jednoznacznym interpretowaniem podobnych zapowiedzi. Sam zespół póki co pozostaje tajemniczy. Więcej informacji mamy poznać wkrótce.

Merch Slayer, w tym koszuli, bluzy i gadżety związane z zespołem, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. pitpony.photography (CC BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV