Slash z nowym, koncertowym klipem. „Mind Your Manners”

Klip do drugiego singla z najnowszej płyty „Living The Dream” udostępnia Slash. Tym razem gitarzysta Guns N’ Roses poprosił o pomoc fanów, którzy tłumnie stawili się na koncercie Slasha z Mylesem Kennedym i The Conspirators w Los Angeles.

Jeśli tak będzie wyglądać przyszłoroczny koncert Slasha, który 12 lutego odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie, polscy fani mogą zacierać ręce. W najnowszym teledysku zrealizowanym do „Mind Your Manners” Slash wraz z Mylesem Kennedym i The Conspirators jasno dają do zrozumienia, że są w formie.

Klip został stworzony na bazie ujęć zarejestrowanych podczas ostatniego występu w ramach trasy Slasha w USA. Występ odbył się w Los Angeles, gdzie muzycy rządzili w miejscowym Hollywood Palladium.

Całość możecie zobaczyć poniżej.

– To fajne numery ze świetnym klimatem grania live – materiał z „Living The Dream” komentował niedawno Slash. – Pracowałem z Mylesem, Brentem i Toddem przez jakieś 10 lat. To była znakomita podróż. Wznawiamy działalność jako zespół. To dla mnie coś wspaniałego.

– Naprawdę lubię grać z The Conspirators. To po prostu mały, prosty rock’n’rollowy band. Uwielbiam to. Nie ma tej całej otoczki. Nie ma presji. Podoba mi się założenie grania koncertów w klubach, blisko ludzi, w surowy, rock’n’rollowy sposób. Sądzę, że zawsze tego potrzebowałem, od kiedy Guns N’ Roses stało się czymś tak wielkim – stwierdził gitarzysta.

Przypomnijmy: Slash ma przed sobą ostatnie koncerty z Guns N’ Roses w ramach trasy Not In This Lifetime Tour – m.in. w Indonezji i w Chinach. Na początku przyszłego roku muzyk zawita do Europy. Jego koncert w Łodzi będzie pierwszym solowym występem Slasha w naszym kraju od 2015 r.

Sprzedaż biletów na polski koncert Slasha prowadzi Metal Mind Productions.

Koszulki, płyty oraz najnowszą biografię Guns N’ Roses autorstwa Micka Walla znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV