Slash wyda kolejny solowy album. Premiera we wrześniu

Dobra wiadomość dla fanów Slasha. Gitarzysta Guns N’ Roses wyda kolejny solowy album z The Conspirators. Data premiery płyty „Living The Dream” została wyznaczona na 21 września.

Fani Guns N’ Roses woleliby pewnie przeczytać o nowym wydawnictwie ulubionego zespołu, ale na to raczej się nie zanosi. Pewne jest natomiast, że Slash wyda kolejny album z The Conspirators oraz wokalistą Mylesem Kennedym.

Na „Living The Dream” znajdzie się 12 utworów. Aktualnie grupa kończy prace nad krążkiem wraz z producentem Michaelem „Elvisem” Baskettem. Data oficjalnej premiery to 21 września.

– To fajne numery ze świetnym klimatem grania live – materiał z czwartej solowej płyty komentował niedawno Slash.

– Pracowałem z Mylesem, Brentem i Toddem przez jakieś 10 lat. To była znakomita podróż. Wznawiamy działalność jako zespół. To dla mnie coś wspaniałego – cieszył się wokalista.

Tuż przed wydaniem płyty Slash & Co. rozpoczną trasę promującą „Living The Dream”. Póki co trasa uwzględnia wyłącznie koncerty w USA, które mają potrwać do połowy października.

Zanim jednak Slash rozpocznie tournée z solowym materiałem, czeka go seria koncertów z Guns N’ Roses. Jednym z najbliższych będzie koncert legendarnych rockmanów na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Wydarzenie zaplanowano na 9 lipca.

Sprzedaż biletów prowadzi agencja Live Nation.

Koszulki, płyty oraz najnowszą biografię Guns N’ Roses autorstwa Micka Walla znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV