Slash w koszulce Virgin na koncercie Guns N’ Roses

Wygląda na to, że Slash jest większym fanem Dody niż można się było spodziewać. Gitarzysta dał temu wyraz, zakładając na koncercie Guns N’ Roses w Los Angeles koszulkę zespołu Virgin.

Noszenie koszulek rockowo-metalowych zespołów to moda, panująca nawet w środowiskach, które z rockiem czy metalem mają niewiele wspólnego. Zdarza się i tak, że koszulki są dowodem szacunku jednego zespołu dla drugiego – wszak wystarczy założyć t-shirt z logo danego bandu, by okazać mu wsparcie.

Takim właśnie wsparciem na koncercie Guns N’ Roses w Los Angeles, gdzie niedawno pojawił się zespół, Dodę i zespół Virgin obdarzył Slash. Zdjęcie, które Doda opublikowała na swoim fanpage’u, mówi samo za siebie. Poniżej możecie je sprawdzić.

Przypomnijmy: w 2015 r. Slash zaskoczył wszystkich, zapraszając Dodę na scenę podczas koncertu w Atlas Arenie. W jeszcze większe osłupienie wprawił fanów, kiedy wspólnie z wokalistką Virgin wykonał „Sweet Child O’ Mine”. W 2017 r. podczas koncertu Guns N’ Roses w Gdańsku supportem Guns N’ Roses był Virgin. Czy tak samo będzie 9 lipca na Stadionie Śląskim w Chorzowie? Cóż, nie wszystkim fanom spodobałaby się taki support…

Koszulki, płyty i najnowszą biografię Guns N’ Roses autorstwa Micka Walla znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV