Slash o nowym albumie Guns N’ Roses. „Każdy w zespole chce to zrobić”

Po raz kolejny wraca temat nowej płyty Guns N’ Roses. W najnowszym wywiadzie dla radiostacji Sirius XM odniósł się do niego Slash. „Rozmawialiśmy o tym” – przyznał gitarzysta.

O możliwości nagrania przez Guns N’ Roses nowej płyty mówi się od momentu, gdy zespół ogłosił powrót na scenę. Obóz Guns N’ Roses raczej nie kwapi się, by skomentować te doniesienia, nie licząc kilku odosobnionych wypowiedzi.

W chwili obecnej temat wydaje się odłożony na dalszy plan. Wszystko za sprawą Slasha, który lada dzień wypuści solowy album, po czym wyruszy w promującą go trasę z formacją The Conspirators. Kwestię nowej płyty Guns N’ Roses gitarzysta traktuje jednak poważnie. Jak podkreśla, wszystko jest możliwe, a w zespole panuje doskonała atmosfera.

– Sądzę, że każdy w zespole chce to zrobić – powiedział Slash, udzielając wywiadu dziennikarzowi Sirius XM.

– Zobaczymy, co się wydarzy. Byliśmy mocno zajęci przemierzaniem świata – dodał gitarzysta, odnosząc się do trasy Not In This Lifetime, którą Gunsi zakończą w listopadzie.

Gdyby ekipie Guns N’ Roses rzeczywiście udało się nagrać nowy materiał, byłby to pierwszy album zespołu od czasu „Chinese Democracy”, płyty, której nagranie zajęło długie 25 lat.

Póki co Slash skupia się na karierze solowej. „Living The Dream”, jego kolejny solowy album, trafi na sklepowe półki 21 września. Pierwszy singiel promujący krążek jest już na oficjalnym kanale Slasha. Utwór udostępniamy poniżej.

Ostatni polski koncert Guns N’ Roses, na którym pojawił się również Slash, miał miejsce 9 lipca na wyremontowanym Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Koszulki, płyty oraz najnowszą biografię Guns N’ Roses autorstwa Micka Walla znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV