Sepultura na dwóch koncertach w Polsce. Mocna obsada

Zgodnie z zapowiedziami do Europy wraca Sepultura, która ma dobrą wiadomość dla polskich fanów. Grupa wystąpi 3 marca w Warszawie oraz dzień później w Gdańsku. Na obu koncertach nie zabraknie gości – formacji Obscura, Goatwhore i Fit For An Autopsy.

Sepultura lubi tu wracać. W lutym zespół objechał Europę, grając trasę u boku Kreatora. Następnie Sepultura wróciła na europejskie sceny w czerwcu, odwiedzając kilka znaczących festiwali. Na tym bynajmniej nie zamierza poprzestać.

– Mamy plan wrócić do Europy z końcem roku, ale już w ramach własnej trasy – mówił niedawno Andreas Kisser, gitarzysta Sepultury. – Lada dzień będziemy mieli szczegółowe informacje na ten temat. Przygotowujemy coś innego, specjalnego, coś, czego nigdy wcześniej nie robiliśmy. Mam nadzieję, że zadziała. Nastawcie się, że wrócimy.

I rzeczywiście – Sepultura wraca i co najważniejsze, nie ma zamiaru omijać Polski. Wraz z Obscurą, Goatwhore i Fit For An Autopsy zespół zaliczy dwa polskie koncerty: 3 marca w warszawskiej Proximie i dzień później w gdańskim klubie B90.

Biletów w cenach 90/100 zł szukajcie na stronie www.sklep.knockoutprod.net

Ostatnim albumem Sepultury jest tegoroczny „Machine Messiah”. Promujący go singiel „Phantom Self” znajdziecie poniżej.

Po merch Sepultury zaglądajcie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV