Rage Against The Machine zagrają w Polsce

To więcej niż dobra informacja. Rage Against The Machine wracają na dobre i wkrótce dotrą do Europy. Rage’ów zobaczymy również w Polsce. Grupa 10 września zagra w Tauron Arenie Kraków.

To jeden z największych rockowych come backów ostatnich lat. Swój powrót Rage Against The Machine ogłosili jeszcze w 2019 r. Początkowo w kalendarzu zespołu widniało zaledwie kilka dat. Fani, którzy czekali na to, aż Zack de la Rocha & Co. ogłoszą kolejne koncerty, będą wniebowzięci. Amerykańska formacja wkrótce wyruszy w pełnoprawną trasę.

Mamy dobre wieści dla polskich fanów Rage’ów. Rage Against The Machine nie zamierzają pominąć Polski. Grupa 10 września wystąpi w Krakowie. Koncert odbędzie się w Tauron Arenie. Wydarzenie zorganizuje agencja Live Nation.

Bilety trafią do ogólnej sprzedaży w piątek, 14 lutego, o godz. 10.00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl.

Przedsprzedaż Citi Handlowy rozpoczyna się w środę, 12 lutego, o godz. 10.00 i potrwa do piątku, 14 lutego, do godz. 9.00. Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 13 lutego, o godz. 10.00 na Ticketmaster.pl.

Szczegóły znajdziecie na stronie LiveNation.pl via [link]

Przypomnijmy : po raz ostatni Rage Against The Machine wystąpili razem w 2011 r. Dyskografię grupy zamyka album „Renegades” z 2000 r.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV