Rage Against The Machine wracają na scenę

Wygląda na to, że jesteśmy świadkami powrotu legendy. Członkowie Rage Against The Machine podali daty koncertów na 2020 r. Oznacza to, że Zack de la Rocha & Co. znów pojawią się razem na scenie!

Tom Morello, gitarzysta i mózg Rage Against The Machine, jeszcze w maju prosił fanów, by nie czekali na powrót legendarnych Rage’ów. Tymczasem wszystko wskazuje na to, że zespół powróci – i to w pierwotnym składzie. Zack de la Rocha, Tom Morello, a także Tim Commerford i Brad Wilk nieoczekiwanie podali daty przyszłorocznych koncertów.

Pierwsze koncerty Rage Against The Machine zagrają w USA. Zespół wystąpi dwukrotnie na festiwalu Coachella oraz w południowych miastach El Paso (Teksas), Las Cruces (Nowy Meksyk) i Phoenix (Arizona).

Powrót Rage Against The Machine oznacza koniec działalności supergrupy Prophets of Rage. Jeden z jej członków, raper B-Real, na swoim oficjalnym profilu na Instagramie podziękował fanom za wsparcie.

„Chcę podziękować fanom, którzy wspierali Prophets of Rage, za czas, kiedy wspólnie graliśmy. Granie z tymi chłopakami dla ludzi reprezentujących różne pokolenia było zaszczytem. Wspaniały czas i wspomnienia w bardzo krótkim czasie. Występowanie u boku Chucka i Toma było co najmniej niesamowite. Bawiliśmy się naprawdę świetnie. Mam nadzieję, że zostawiliśmy po sobie dobre wrażenie i że nasza muzyka była inspiracją dla tych, którzy tego potrzebowali. To był cel naszej współpracy. Bądźcie świadomi i pozostańcie zaangażowani w walce o słuszną sprawę” – napisał B-Real.

Członkowie Rage Against The Machine pozostają powściągliwi w informowaniu o swoich dalszych poczynaniach. Czy oprócz już ogłoszonych koncertów czekają nas kolejne? Czas pokaże.

Po raz ostatni Rage Against The Machine wystąpili razem w 2011 r. Dyskografię grupy zamyka album „Renegades” z 2000 r.

https://www.instagram.com/p/B4Tw4qFlA3D/

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV