Powrót Rage Against The Machine oficjalnie potwierdzony

Powrót Rage Against The Machine stał się faktem. Oficjalnie potwierdzony został pierwszy z koncertów, o których informacje wyciekły w 2019 r. To już pewne: Zack de la Rocha & Co. wracają!

Rage Against The Machine będą jedną z głównych gwiazd festiwalu Coachella, który w kwietniu odbędzie się w Indio w stanie Kalifornia. Zakładając, że pozostałe daty, jakie wyciekły w 2019 r., również się potwierdzą, zespół wróci na scenę już w marcu. Zgodnie z informacjami podanymi na (oficjalnym?) plakacie Rage Against The Machine zespół wystąpi w El Paso (Teksas), Las Cruces (Nowy Meksyk) i Phoenix (Arizona).

Grupa najprawdopodobniej reaktywuje się w pierwotnym składzie z charyzmatycznym Zackiem de la Rochą na wokalu, a także Tomem Morello, Timem Commerfordem i Bradem Wilkiem.

Warto odnotować, że powrót Rage Against The Machine oznacza koniec działalności supergrupy Prophets of Rage. Już wcześniej poinformował o tym B-Real, jeden z członków formacji.

„Chcę podziękować fanom, którzy wspierali Prophets of Rage, za czas, kiedy wspólnie graliśmy. Granie z tymi chłopakami dla ludzi reprezentujących różne pokolenia było zaszczytem. Wspaniały czas i wspomnienia w bardzo krótkim czasie. (…) Bądźcie świadomi i pozostańcie zaangażowani w walce o słuszną sprawę” – z fanami supergrupy na Instagramie pożegnał się B-Real.

My tymczasem czekamy na kolejne wieści z obozu Rage Against The Machine.

Przypomnijmy : po raz ostatni Rage Against The Machine wystąpili razem w 2011 r. Dyskografię grupy zamyka album „Renegades” z 2000 r.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV