Polski koncert Deep Purple jednak w 2021

Polski koncert Deep Purple, który planowo miał odbyć się w październiku, został przełożony na przyszły rok. Legendarni Purple ostatecznie zagrają w łódzkiej Atlas Arenie 13 października 2021 r.

Zaawansowani wiekiem członkowie dopiero co zakończyli pożegnalną trasę, ale koniec końców okazało się, że wcale nie zamierzają się żegnać. W październiku mieli pojawić się w Polsce z nowym albumem. Ostatecznie Deep Purple odwiedzą nas rok później.

„Trasa koncertowa Deep Purple „The Whoosh! Tour” zostaje przeniesiona na 2021 r., a co za tym idzie również i data polskiego koncertu grupy zostaje przełożona. Polski koncert odbędzie się 13 października 2021 r. w łódzkiej Atlas Arenie” – informuje organizująca wydarzenie agencja Metal Mind Productions.

Bilety zakupione na koncert pierwotnie zaplanowany na październik tego roku zachowują swoją ważność.

Przypomnijmy: dyskografię Deep Purple zamyka „InFinite”, album wydany w 2017 r., który dla zespołu miał być pożegnaniem z fanami. Od czasu premiery płyty kultowa formacja zagrała kilka długich serii pożegnalnych występów. Z Polskimi fanami Deep Purple żegnali się trzykrotnie. Po raz ostatni 3 grudnia tego roku w Krakowie. Wcześniej – 1 lipca 2018 r. w Krakowie i 23 maja 2017 r. w Łodzi.

Premiera płyty „Whoosh!”, najnowszego wydawnictwa Deep Purple, została wyznaczona na 7 sierpnia.

Merch Deep Purple znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV