Polski festiwal z nagrodą European Festival Awards

Organizatorzy Open’er Festival mogą otwierać dużą butelkę szampana. Głosami publiczności i międzynarodowego jury Open’er wygrał w prestiżowej kategorii Best Major Festival prestiżowego plebiscytu European Festival Awards.

Nagrody European Festival Awards to jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień, jakie mogą zostać przyznane festiwalowi muzycznemu. Nagrody przyznawane są od 2009 r. w holenderskim Groningen. Ich celem jest docenienie ważnych, prezentujących wysoki poziom i wzbudzających duże zainteresowanie wydarzeń.

Nagrody European Festival Awards są podzielone na piętnaście kategorii. Najważniejsza i najbardziej prestiżową jest kategoria Best Major Festival, w której w tym roku wygrał Open’er Festival. Festiwal został doceniony już po raz trzeci (Open’er triumfował już w 2009 i 2010 r.).

Organizatorom Open’era gratulujemy sukcesu, a wam przypominamy: tegoroczny Open’er Festival odbędzie się w dniach 1-4 lipca. Głównymi gwiazdami wydarzenia będą m.in. Twenty One Pilots i Thom Yorke Tomorrow’s Modern Boxes.

Więcej o European Festival Awards dowiecie się na www.europeanfestivalawards.org

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV