Open’er Festival odwołany. „Pierwsze lato bez Open’era od 2002”

Ostatnie dni to pasmo informacji o odwołanych festiwalach. W poniedziałek dowiedzieliśmy się, że Pol’and’Rock nie dojdzie do skutku. Podobne wieści przekazują organizatorzy Open’era.

Pandemia koronawirusa pokrzyżowała wszystkie plany organizatorom festiwali. Wiemy już, że w tym roku nie odbędą się Mystic Festival i Pol’and’Rock Festival. Los dwóch najważniejszych rockowo-metalowych imprez podzielił właśnie Open’er, który planowo miał odbyć się w dniach 1-4 lipca.

„To będzie pierwsze lato bez Open’era od 2002 r. Dziwne i dewastujące uczucie” – w oficjalnym oświadczeniu komentują organizatorzy festiwalu.

„Tę rundę wirus wygrał, ale spokojnie – nie z takimi problemami ludzkość już sobie radziła. Zaraz wracamy. I będzie to powrót spektakularny” – czytamy dalej w oświadczeniu podpisanym przez Mikołaja Ziółkowskiego, szefa organizującej Open’era agencji Alter Art.

Pełną treść oświadczenia udostępniamy poniżej.

Line-up tegorocznego Openera obfitował w ciekawe, rockowe koncerty. Wśród ogłoszonych artystów byli m.in. The Cure, Twenty One Pilots i The Killers.

Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność. Festiwal ma odbyć się w 2021 r.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV