Pierwszy polski wykonawca zasila line-up Pol’and’Rock Festival 2019

Pierwszy polski wykonawca dołączył do line-upu Pol’and’Rock Festival 2019. Na dużej scenie „najpiękniejszego festiwalu świata” na pewno wystąpi formacja Acid Drinkers. Festiwal odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia 2019 r.

Przypomnijmy: dotychczas ogłoszeni wykonawcy Pol’and’Rock Festival to Avatar, Ziggy Marley i Skunk Anansie.

To już pewne: na eks-Przystanku Woodstock na pewno wystąpią również „Kwasożłopy” z Acid Drinkers

Pol’and’Rock Festival to największy w Polsce i jeden z największych w Europie festiwali muzycznych. Festiwal po raz kolejny odbędzie się w Kostrzynie nad Odrą. Na czterech scenach zaprezentuje się kilkudziesięciu wykonawców z Polski i ze świata.

W ramach Akademii Sztuk Przepięknych odbędą się spotkania z wybitnymi osobistościami świata kultury, polityki i sportu, którzy będą mogli spotkać się z festiwalowiczami. Uczestnicy festiwalu będą także mogli brać udział w różnych formach warsztatów artystycznych oraz angażować się w szereg inicjatyw społecznych i obywatelskich. Jak co roku zaprezentują się liczne organizacje pożytku publicznego. Realizowanych będzie ponadto cała gama projektów edukacyjnych oraz sportowych.

Organizatorem imprezy jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która w ten sposób pragnie podziękować polskiej młodzieży za jej zaangażowanie w zimowy Finał WOŚP. Wydarzenie nie jest biletowane, a środki na jego organizację zapewniają liczni sponsorzy. Festiwal nie może być i nie jest finansowany ze środków zebranych w czasie Finału WOŚP.

Merch Acid Drinkers znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. A. Migda/Fundacja WOŚP

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV